Zmień u nas opony na zimowe,
a my sprawdzimy stan techniczny Twojego auta przed zimą.

Zimowy okres to bardzo trudny czas dla naszych samochód. Trudne warunki atmosferyczne, śnieg, gołoledź, niska temperatura i wiele innych utrudnień pogodowych sprawia, że bardzo ważne staje się odpowiednie zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną ofertę zmiany opon na zimowe połączone ze sprawdzeniem stanu technicznego pojazdu. Niezwykle ważne jest zamontowanie odpowiednich opon do naszego auta oraz wzorowy stan techniczny pozwalający podróżować bezpiecznie nam i całej rodzinie.

SPRAWDZIMY STAN TECHNICZNY TWOJEGO AUTA
  W CENIE WYMIANY OPON 

OFERTA WAŻNA TYLKO W CityMotors –

Cennik – wymiana opon wraz z wyważaniem:

  • 14″ –  100 zł brutto
  • 15″ – 16″ – 140 zł brutto
  • 17″ – 170 zł brutto
  • 18″ – 240 zł brutto

  PRZECHOWANIE OPON W DOBREJ CENIE 

OFERTA WAŻNA TYLKO W CityMotors –

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty w naszym serwisie. Podczas umawiania terminu prosimy o informację czy są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty i sprawdzeniem stanu technicznego swojego auta.

KONTAKT:
CityMotors
– Autoryzowany Dealer Volkswagen
ul. Jagiellońska 12A, 80-373 GDAŃSK

Umów wizytę: (58) 511 90 47

– serwis@citymotors.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 8.00 – 18.00
Sobota 9.00 – 15.00


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.