Nowy up! Zawsze w centrum wydarzeń.

Nowy up! mierzy zaledwie 3,6 metra długości i zachwyca zamiłowaniem do detali. Nowoczesny, świeży design zadowoli każdego estetę. Choć nowy up! jest niewielki, mogą w nim wygodnie podróżować cztery osoby.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Nowego up!. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Obręcze kół.

Obręcze kół dla up! Jest w czym wybierać.

Jakiego up! chciałbyś mieć? Eleganckiego? Wyrazistego? A może sportowego? Od Ciebie zależy, jaki nadasz mu charakter. Do wyboru masz kilka rodzajów obręczy kół.

Wygląd zewnętrzny.

Nawet najmniejsze detale robią wielkie wrażenie.

Podobno każdy ma tylko jedną szansę, by zrobić pierwsze wrażenie. A jednak nowy up! ma ich więcej. Może zrobić wrażenie kolorem nadwozia, obręczami kół i wieloma innymi elementami wyposażenia.

Wnętrze.

Nowy up! Piękny nie tylko na zewnątrz.

Zdziwisz się, ile ciekawych rzeczy może się zmieścić w pozornie małym up!

Deska rozdzielcza.

Styl nie do podrobienia: panele deski rozdzielczej dla Twojego nowego up!

Chcesz, aby wnętrze Twojego nowego up! jeszcze bardziej przyciągało spojrzenia? Da się zrobić. Z ośmioma nowymi wariantami deski rozdzielczej, kolorowymi lub eleganckimi, możesz sprawić, że wnętrze Twojego up! stanie się niepowtarzalne.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Nowy up! daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Volkswagen maps + more.

Twój smartfon potrafi więcej, niż myślisz.

Opracowana specjalnie dla nowego up! aplikacja Volkswagen maps + more (na iOS i Androida) zmienia smartfona w pełnowartościowy element systemu pokładowego i systemu Infotainment.

Radio.

Radio w nowym up! – śpiewaj na całe gardło

Nie wstydź się tego, że lubisz śpiewać. Nowoczesne systemy radiowe w nowym up! dbają nie tylko o dobrą rozrywkę, lecz także oferują wiele praktycznych funkcji.

System nagłaśniający beats.

Sprzęt stereo na kółkach: up! z systemem beats.

Zanim wybierzesz up!, sprawdź nie tylko, jak się go prowadzi, lecz także, jak słucha się w nim muzyki. Tak dobrze, jak z 300-watowym systemem nagłaśniającym beats, Twoja ulubiona muzyka jeszcze nie brzmiała.

Maps + more dock.

Maps + more dock. I wszystko staje się prostsze.

Zobacz, jak łatwo i efektywnie można korzystać z połączeń telefonicznych i dostępu do Internetu. Wystarczy włożyć smartfon do stacji dokującej w nowym up!, a następnie dzwonić, sprawdzać informacje drogowe, korzystać z nawigacji i słuchać muzyki.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Nowym up! zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

System ParkPilot – czujniki parkowania.

System ParkPilot. Parkuj, gdzie tylko chcesz.

Ciasna luka parkingowa, a w pobliżu nikogo, kto pomógłby przy parkowaniu? Z opcjonalnymi czujnikami parkowania ParkPilot już nie musisz zdawać się na pomoc innych.

Funkcja awaryjnego hamowania w mieście.

Chwile grozy są mu obce. up! z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

Opcjonalna funkcja awaryjnego hamowania w mieście wspiera kierowcę przy nagłym hamowaniu i może pomóc uniknąć zderzenia.

Drive pack plus.

Nowy up! – Twoja strefa komfortu.

Komfort i systemy wspomagające dużego auta w małym samochodzie – czy to możliwe? Naturalnie! W nowym up! z opcjonalną funkcją awaryjnego hamowania w mieście, czujnikiem deszczu i innymi praktycznymi rozwiązaniami.

Kamera cofania.

Kamera cofania – zmień punkt widzenia.

Musisz doskonale widzieć wszystko, co znajduje się przed samochodem. A najlepiej także to, co za nim. To możliwe z opcjonalną kamerą cofania Rear View.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Nowego up! charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Sekwencyjna, 5-biegowa przekładnia manualna ASG.

Automatyczna redukcja biegów. Pozwól się wyręczyć.

Jazda po mieście może być łatwiejsza. Sekwencyjna przekładnia manualna ASG przejmie na siebie wybór właściwego biegu i zwolni Cię z konieczności używania sprzęgła.

Silnik TSI.

Silnik TSI. Turboprzyjemność.

Wystarczy kilka sekund, by poczuć przypływ radości: nowy silnik z turbodoładowaniem umożliwia osiągi na poziomie pierwszego Golfa GTI. I to przy zużyciu zaledwie 4,4 l paliwa na 100 km.

Komfort

Rozgość się w Nowym up!. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Czterodrzwiowe nadwozie.

Im więcej, tym lepiej. Nowy up! w wersji czterodrzwiowej.

Nowy up! jest na życzenie dostępny także w wersji czterodrzwiowej. Twoim pasażerom będzie łatwiej zająć miejsce na tylnej kanapie, a także wysiąść z up!

Panoramiczny rozsuwany dach.

Panoramiczny, rozsuwany dach. Otwarty na wszystko.

Dzięki dostępnemu na życzenie panoramicznemu, rozsuwanemu dachowi możesz podziwiać niebo lub cieszyć się świeżym powietrzem i promieniami słońca z wnętrza Twojego up!

Climatronic pure air.

Climatronic z filtrem pure air. Odetchnij pełną piersią.

Gęsta atmosfera? Bez obaw, dzięki opcjonalnej klimatyzacji Climatronic z filtrem pure air nic nie przedostanie się do środka Twojego nowego up!.

Kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą.

Wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą. Wszystko pod ręką.

Już nie musisz odrywać rąk od kierownicy, aby mieć dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.