Touran. Rodzina to jego żywioł.

Touran zachwyca wszechstronnością, przestronnością i elastyczną konfiguracją wnętrza. Oferuje również całą gamę nowoczesnych systemów wspierających kierowcę i poprawiających bezpieczeństwo. W Touranie rodziny mogą podróżować nie tylko bardzo wygodnie, lecz także wyjątkowo bezpiecznie.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Tourana. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Wygląd zewnętrzny.

I pod operą, i pod supermarketem. Twój Touran wszędzie prezentuje się dobrze.

Wszechstronnym Touranem możesz wybrać się wszędzie: do opery w smokingu lub na wielkie zakupy z rodziną. Mimo kompaktowych wymiarów zewnętrznych Touran oferuje duże, dostosowujące się do Twoich potrzeb wnętrze, a nowoczesna sylwetka sprawia, że w każdym miejscu będzie wyglądać świetnie.

Wnętrze.

Tak wszechstronne, jak Ty: wnętrze Twojego Tourana.

Człowiek nie może być przygotowany na wszystko, co niesie los. Ale Touran może. Z nim nawet największe wyzwania dnia powszedniego staną się trochę mniejsze.

Obręcze kół.

Obręcze kół dla Tourana. Jest w czym wybierać.

To Ty decydujesz, jakie obręcze najlepiej pasują do Twojego Tourana. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo oferta felg jest wyjątkowo bogata: od sportowych po wybitnie eleganckie.

Reflektory.

Reflektory LED. Twój Touran błyszczy na drodze.

Zalety są jasne: dla Tourana dostępne są różne wersje reflektorów o sportowej stylistyce, zapewniających doskonałą widoczność.

Panoramiczny rozsuwany dach z oświetleniem Ambiente.

Panorama w pełnym blasku. Rozsuwany dach z oświetleniem Ambiente.

Piękne widoki dla Twojej rodziny. Dostępny jako opcja, przestronny, panoramiczny, rozsuwany dach za dnia pozwala obserwować niebo, cieszyć się świeżym powietrzem i naturalną jasnością. Po zmroku, przy otwartych drzwiach, zintegrowane oświetlenie Ambiente tworzy przyjemny klimat we wnętrzu samochodu.

Komfort tylnych siedzeń.

Tylne siedzenia Tourana. Twoje miejsca VIP.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ważne osobistości zajmują zawsze tylną kanapę? W przypadku Tourana wyjaśnienie jest proste: siedzenia w drugim i trzecim rzędzie są nadzwyczaj wygodne. W Touranie Twoi najbliżsi zawsze czują się jak VIP-y.

Bagażnik.

Wielki jak Twoje plany. Bagażnik Tourana.

Touran idealnie wpasowuje się w Twoje życie rodzinne, bo z myślą o Twoim życiu rodzinnym został zaprojektowany. Duży bagażnik Tourana to więcej przestrzeni na Twoje plany.

Easy Open.

Bagażniku – otwórz się! System Easy Open.

Nawet nie wiesz, ile razy będziesz dziękować sobie za wybór Tourana z Easy Open. Gdy masz zajęte obie ręce, wystarczy ruch nogą, aby opcjonalna funkcja Easy Open uniosła klapę bagażnika.

Zmienność wnętrza.

Geniusz prostoty. Zmienne wnętrze Tourana.

Cokolwiek zamierzasz, Twój Touran dotrzyma Ci kroku. A jeśli coś nie pasuje, bez problemu możesz to zmienić: obniżyć zagłówki, złożyć siedzenia i już jest więcej miejsca na Twoje przedsięwzięcia.

R-Line.

Przyjaciel rodziny z duszą sportowca. Opcjonalny pakiet R-Line.

Z pakietem R-Line Twój Touran będzie wyglądał jeszcze lepiej. I na zewnątrz, i w środku.

Pakiet R-Line Exterieur.

Atuty na wierzchu. Opcjonalny pakiet R-Line Exterieur.

Pakiet R-Line Exterieur sprawi, że Twój Touran będzie przyciągał spojrzenia, gdziekolwiek się pojawi. R-Line Exterieur obejmuje elementy zewnętrzne wchodzące w skład pakietu R-Line.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Touran daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób..

Car-Net App-Connect.

Twoje ulubione aplikacje w Twoim wymarzonym samochodzie.

App-Connect to trzy innowacyjne technologie: MirrorLink™, Android Auto™ firmy Google i Apple CarPlay™. Dzięki nim możesz przenieść aplikacje ze swojego smartfona na ekran dotykowy systemu Infotainment.

Radio i nawigacja.

Dobrze, kiedy można samemu wybrać towarzyszy podróży.

W swoim Volkswagenie to Ty decydujesz, czego będziesz słuchał. Masz do wyboru dwa systemy radiowe, z dopasowanymi głośnikami, łatwą obsługą i wieloma możliwościami podłączenia. Możesz też wybrać system nawigacji, które spełnia także wszystkie wymagania dotyczące multimediów.

Telefon.

Z rękami na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Jeżeli chcesz, możesz rozmawiać przez telefon także podczas jazdy. Z opcjonalnymi złączami telefonicznymi Comfort i Business nie musisz w tym celu zdejmować rąk z kierownicy.

Volkswagen Media Control.

Ty kierujesz samochodem, Twoi pasażerowie wybierają muzykę.

Volkswagen Media Control umożliwia pasażerom siedzącym z tyłu obsługę systemu Infotainment. Wygodnie i łatwo – przy użyciu tabletu.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Touranie zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

Side Assist z Lane Assist.

Bez niezaplanowanych zmian pasa. I bez niespodzianek.

Dzięki odpowiednio wczesnemu ostrzeżeniu przed pojazdami nadjeżdżającymi z boku i z tyłu, kierując Touranem możesz lepiej ocenić sytuację i zminimalizować ryzyko. Systemy Side Assist i Lane Assist ostrzegają nie tylko optycznie, lecz także wykonując delikatny skręt w przeciwną stronę.

Asystent manewrowania z przyczepą Trailer Assist

Manewrowanie z przyczepą staje się dziecinnie proste.

Opcjonalny system Trailer Assist może wyręczyć Cię w manewrowaniu. Nawet jeśli manewrujesz z przyczepą.

ACC & Front Assist.

Duże natężenie ruchu? Żaden problem.

Chciałbyś mieć kogoś, kto będzie za Ciebie obserwował jadące z przodu samochody? Wybierz wersję Highline bądź zamów w wersji Comfortline aktywny tempomat ACC, należący do pakietu system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

System automatycznego hamowania po kolizji.

Zderzenie nie powinno pociągać za sobą następnych.

Seryjny system automatycznego hamowania po kolizji po pierwszym zderzeniu umożliwia uniknięcie poślizgu i kolejnych kolizji. System możliwie jak najszybciej, w granicach swoich możliwości, zatrzyma Twojego Volkswagena.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Touran charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

TDI..

Pełna moc przy małym zużyciu paliwa.

Jeździsz dużo i chętnie, ale chciałbyś zużywać niewiele paliwa? Nasze silniki wysokoprężne TDI są oparte na nowoczesnej technologii Common Rail i zostały zoptymalizowane pod kątem efektywności i mocy.

TSI.

Rozważny i dynamiczny.

Silnik benzynowy TSI to doskonałe połączenie mocy i oszczędności. Maksymalny moment obrotowy dostępny jest już przy niskich prędkościach obrotowych silnika.

BlueMotion Technology.

Jeżeli liczą się dla Ciebie oszczędności.

Modele z BlueMotion Technology, dzięki zastosowaniu kilku inteligentnych rozwiązań, zużywają mniej paliwa. Dlatego z pewnością ucieszy Cię fakt, że Touran jest seryjnie wyposażony w BlueMotion Technology.

Funkcja wyboru profilu jazdy.

Twój Volkswagen dopasowuje się do Twojego stylu jazdy.

JWolisz jeździć ekonomicznie czy sportowo? Z opcjonalną funkcją w wersji Comfortline i standardem w Highline posiadasz wybór profilu jazdy, w którym dopasujesz charakterystykę zachowania się samochodu do Twojego stylu jazdy i warunków panujących na drodze.

Komfort

Rozgość się w Touranie. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Zintegrowany fotelik dziecięcy.

Wszystkie wygody dla małego pasażera.

Na Twoje życzenie Touran może być wyposażony w jeden lub dwa zintegrowane foteliki dziecięce. Jak widać, pomyśleliśmy także o komforcie małych pasażerów.

7 siedzeń

Ty będziesz miał dużo możliwości a Twoi pasażerowie dużo miejsca.

Rodzina, przyjaciele i znajomi: w Touranie każdy znajdzie własne miejsce. Nawet jeśli zaprosisz na pokład sześć osób. A dzięki Easy Entry także osoby podróżujące w trzecim rzędzie będą mogły wygodnie wsiadać i wysiadać.

Klimatyzacja Pure Air Climatronic.

Zadbaj o odpowiedni klimat podróży.

Jeżeli w samochodzie podróżuje kilka osób, ustawienie właściwej temperatury może stanowić wyzwanie. Z opcjonalną, 3-strefową klimatyzacją Pure Air Climatronic dyskusje typu „za ciepło, za zimno” należą już do przeszłości.

Fotel ergoActive.

Jeżeli zdrowie pleców leży Ci na sercu.

Funkcja masażu opcjonalnego, ogrzewanego fotela ergoActive zapewnia wysoki komfort. Kierowca może dopasować fotel do swojej postury, odciążając w ten sposób kręgosłup.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.