Gotowy na wszystko, co może się zdarzyć. Touareg.

Touareg jest gotowy na wszystko, co może się zdarzyć i na wiele więcej. Znajduje drogi tam, gdzie ich w zasadzie nie ma i jedzie dalej, gdy inni już musieli się poddać.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Touarega. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Wygląd zewnętrzny.

Wrażenie nie myli. Touareg sprawdzi się doskonale na drogach i poza nimi.

Nowoczesna stylistyka Touarega niesie ze sobą obietnicę wielkich możliwości. I możesz być pewien, że nie są to puste obietnice. Touareg doskonale sprawdza się na utwardzonych drogach i poza nimi.

Pakiet stylistyczny Chrome & Style.

Z pakietem stylistycznym Chrome & Style Touareg będzie jeszcze bardziej przyciągał spojrzenia.

Nawet jeżeli ktoś z natury nie jest stworzony do bywania w salonach, w odpowiednim smokingu będzie wyglądać naprawdę elegancko. Tak samo jest z Touaregiem z opcjonalnym pakietem Chrome & Style.

Obręcze kół.

Jeśli chodzi o obręcze kół dla Touarega, to jest w czym wybierać.

Możesz sam wybrać, z którymi obręczami Twój Touareg będzie wyglądał najlepiej. Obojętne, czy na asfalcie, czy w terenie, z obręczami ze stopu metali lekkich Touareg zawsze będzie prezentował się dobrze. Oferta obejmuje zarówno eleganckie, jak i dynamiczne felgi, możesz zatem zrealizować swoje wyobrażenie o idealnym Touaregu.

Reflektory biksenonowe.

Ze światłami biksenonowymi Touareg wygląda jeszcze lepiej.

Zalety widać na pierwszy rzut oka: dzięki reflektorom biksenonowymi w Touaregu będziesz zawsze wszystko dobrze widział – także w trudnych warunkach atmosferycznych i na krętych drogach. Reflektory mogą posiadać opcjonalnie także funkcję dynamicznego doświetlania zakrętów, diodowe światła dzienne i funkcję dynamicznej regulacji zasięgu świateł.

Zdolność pokonywania wzniesień.

Przy 45° stopniach większość ma już kłopoty. Ale nie Touareg.

Nawet przy ekstremalnych podjazdach możesz być spokojny, gdyż Touareg pokonuje wzniesienia o nachyleniu do 45°.

Wskaźnik Offroad.

W gąszczu znaków drogowych lub w gąszczu bez znaków drogowych: z Touaregiem zawsze dojedziesz do celu.

Z Touaregiem nie zboczysz z drogi także tam, gdzie nie ma dróg. Dzięki opcjonalnemu wskaźnikowi Offroad z kompasem zachowasz orientację również na bezdrożach.

R-Line Interior.

Bardziej sportowe wnętrze z opcjonalnym pakietem R-Line Interior.

Twój Touareg może być jeszcze bardziej sportowy: z pedałami ze stali nierdzewnej, aplikacjami dekoracyjnymi Silver Lane i ogrzewaną kierownicą wielofunkcyjną z logo R-Line i łopatkami zmiany biegów.

R-Line Exterieur.

Pokaż się ze sportowej strony: z opcjonalnym pakietem R-Line Exterieur.

Masywnymi listwami poszerzającymi progi, zderzakami R-Line i czarnym, błyszczącym dyfuzorem z dwoma chromowanymi końcówkami rur wydechowych w kształcie trapezu podkreślisz atletyczny wygląd Twojego Touarega.

Active Lighting System.

Z Active Lighting System Twój Touareg będzie świecić przykładem.

Z opcjonalnym Active Lighting System z reflektorami biksenonowymi z funkcją dynamicznego doświetlania zakrętów i diodowymi światłami dziennymi Twój Touareg będzie dosłownie świecił przykładem a do tego będzie wyglądał elegancko.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Touareg daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

DYNAUDIO Confidence.

Nie uwierzysz własnym uszom.

Wspaniałe brzmienie opcjonalnego systemu nagłaśniającego DYNAUDIO Confidence wprawi Twoich pasażerów w zachwyt, bowiem dzięki precyzyjnemu dostrojeniu 12 głośników całe wnętrze wypełnia dźwięk w jakości high-end.

RNS 850.

Dojedź do celu i baw się przy tym doskonale.

Dokądkolwiek zmierzasz, rozrywka na najwyższym poziomie z pewnością uprzyjemni podróż, szczególnie jeśli zdecydujesz się na dostępny tylko dla Touarega system nawigacji RNS 850 z dużym ekranem dotykowym, funkcją obsługi głosowej, wbudowanym twardym dyskiem, zmieniarką DVD… Czy potrzebujesz czegoś więcej?

Przygotowanie do instalacji telefonu komórkowego Premium oraz Car-Net Guide & Inform.

Z rękoma na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Jeżeli chcesz, możesz rozmawiać przez telefon także podczas jazdy. Z opcjonalnymi złączami telefonicznymi Comfort i Business nie musisz w tym celu zdejmować rąk z kierownicy.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Passacie zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

Active Lighting System.

Zobacz więcej, nie oślepiając innych.

Opcjonalny Active Lighting System sprawia, że w nocy zarówno Ty, jak i inni uczestnicy ruchu będą lepiej widzieć. Przy prędkości powyżej 60 km/h system umożliwia jazdę z włączonymi na stałe światłami drogowymi.

Area View.

Cztery kamery pokażą, co dzieje się wokół Ciebie.

Wyjazd z miejsca parkingowego w centrum miasta lub manewrowanie w terenie – czy nie byłoby dobrze, gdybyś mimo ograniczonej widoczności widział, co dzieje się wokół samochodu? Opcjonalny system obserwacji otoczenia Area View z czterema kamerami umożliwi Ci sprawdzenie, czy w niewidocznym dla Ciebie obszarze nie znajduje się przeszkoda lub nie zbliża się inny pojazd.

Kamera cofania Rear View.

Człowiek nie ma oczu z tyłu głowy.

Opcjonalna, wbudowana w tył nadwozia kamera cofania Rear View pozwala zauważyć przeszkody znajdujące się za samochodem. Obraz z kamery przesyłany jest na ekran systemu Infotainment. Dzięki Rear View parkowanie staje się o wiele łatwiejsze.

ACC & Front Assist.

Duże natężenie ruchu już niestraszne.

Chciałbyś czasem mieć kogoś, kto będzie za Ciebie obserwował jadące z przodu samochody? Zamów opcjonalny aktywny tempomat ACC i należący do pakietu system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Touarega charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Wolnobieg.

Możesz toczyć się i oszczędzać paliwo.

Znasz to z dnia codziennego: czasem zajdziesz dalej, jeżeli pozwolisz, aby sprawy toczyły się własnym biegiem. Podobnie jest z funkcją wolnobiegu wykorzystującą energię kinetyczną Twojego Volkswagena. Dzięki niej możesz wygodnie i łatwo zaoszczędzić nawet pół litra paliwa na 100 kilometrów.

BlueMotion Technology.

Kto mało zużywa, temu starczy na więcej.

BlueMotion Technology we wszystkich silnikach V6 TDI Touarega podnosi efektywność i zmniejsza zużycie paliwa. To czyni Volkswagena Touarega jeszcze atrakcyjniejszym dla wszystkich, którzy chcą obniżyć koszty a jednocześnie nie chcą rezygnować z dynamiki.

4MOTION.

Nie trać kontaktu z podłożem.

Touareg nie zna takiego określenia, jak „koniec drogi”. Radzi sobie doskonale także poza drogami. Dzięki stałemu napędowi na wszystkie koła 4MOTION nawet na mokrym i nierównym podłożu zachowasz pełną kontrolę nad samochodem.

Silniki wysokoprężne.

Nie daj się dogonić codzienności.

Zostaw codzienny stres za sobą. Mocne i efektywne silniki V6 TDI Touarega gwarantują bezkompromisową przyjemność jazdy. A z mocą 193 kW (262 KM)1 gdziekolwiek się pojawisz, będziesz lepszy od innych.

Komfort

Rozgość się w Touaregu. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Wnętrze.

W mieście, na drogach poza miastem czy na bezdrożach – nastrój zawsze jest przyjemny.

Także w dziczy nie musisz rezygnować z komfortu. Wnętrze Touarega rozpieszcza zmysły przyjemną fakturą powierzchni, eleganckimi kolorami i wyszukanymi materiałami. Luksus wnętrza będzie przyjemnym kontrastem, gdy na zewnątrz warunki będą mniej przyjemne.

Easy Open.

Idzie Tobie na rękę, gdy masz zajęte obie ręce.

Polubisz opcjonalny, sterowany czujnikami system Easy Open, szczególnie gdy będziesz mieć zajęte obie ręce. Wystarczy odpowiedni ruch nogą, aby otworzyć pokrywę bagażnika.

Klimatyzacja Climatronic.

Zadbaj o swój indywidualny klimat podróży.

Jeżeli w samochodzie podróżuje kilka osób, ustawienie właściwej temperatury może nie być łatwe. Z klimatyzacją Climatronic dyskusje typu „za ciepło, za zimno” należą już do przeszłości. Touareg posiada seryjnie 2-strefową klimatyzację Climatronic. Możesz również zamówić opcjonalną, czterostrefową klimatyzację.

Zawieszenie pneumatyczne.

Dziurawa nawierzchnia nie musi oznaczać rezygnacji z wygody.

Żadne wyrwy pośniegowe i nierówności nawierzchni nie przerażają Touarega z opcjonalnym zawieszeniem pneumatycznym. System dysponuje zróżnicowanymi programami jazdy, które dopasowują wysokość nadwozia do danego terenu.

Tapicerka skórzana Cricket.

Postaw na ponadczasową elegancję.

Opcjonalna tapicerka skórzana Cricket wprowadza do wnętrza elegancję i jest przyjemna w dotyku. Już przy wsiadaniu poczujesz charakterystyczny, ekskluzywny zapach skóry.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.