Nowy Tiguan. Doskonałość to dopiero początek.

Już przyciągająca wzrok stylistyka nowego Tiguana zapowiada, do czego jest zdolny. Opcjonalny pakiet Offroad podkreśla jego możliwości wizualnie i funkcjonalnie. Mocne silniki i napęd na wszystkie koła 4MOTION Active Control, ze zróżnicowanymi profilami jazdy, gwarantują optymalną kontrolę i maksymalną przyjemność z jazdy. Niezależnie od dróg, które wybierzesz.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Nowego Tiguana. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru

Design.

Czas na zmiany. Nowy Tiguan.

Jeśli pociąga Cię nowe, na pewno kolosalne wrażenie zrobi na Tobie Nowy Tiguan – już przy pierwszym spotkaniu. I przy każdym kolejnym.

Stylistyka wnętrza.

Są miejsca, do których zawsze chętnie się wraca.

Masz swoje ulubione miejsca? We wnętrzu nowego Tiguana znajdziesz ich aż pięć. Dzięki starannie dobranym materiałom i czystemu językowi formy natychmiast poczujesz się w nim wyjątkowo dobrze.

Pakiet Offroad.

Wyjdź poza schemat. Tiguan z opcjonalnym pakietem Offroad.

Wybierz opcjonalny pakiet Offroad, jeśli przygoda zaczyna się dla Ciebie tam, gdzie kończą się utwardzone drogi. Nowy Tiguan wszędzie dotrzyma Ci tempa – i na asfalcie, i na bezdrożach.

Bagażnik.

Spakuj wszystko, czego potrzebujesz. A nawet więcej.

Zebrało się dużo bagażu? Z Tiguanem to żaden problem. Kto ma wielkie plany, potrzebuje wielkiej przestrzeni. Taką znajdziesz w nowym Tiguanie. To nie koniec – seryjne siedzenia o zmiennej konfiguracji pozwalają dodatkowo powiększyć miejsce na bagaż.

Siedzenia.

Siedzisz wyżej, widzisz więcej.

Dzięki podwyższonej pozycji siedzącej w nowym Tiguanie będziesz mieć pod kontrolą to, co dzieje się wokół Ciebie. Wybierz z bogatej oferty fotel, który najlepiej spełni Twoje wymagania.

Klimatyzacja.

Koniec zabawy w „ciepło-zimno”. W końcu masz idealną temperaturę.

Automatyczna klimatyzacja Air Care Climatronic w nowym Tiguanie pozwala indywidualnie ustawić taką temperaturę, jaka najbardziej odpowiada Tobie, siedzącej obok Ciebie osobie oraz pasażerom z tyłu. W wersji Comfortline i Highline należy ona do wyposażenia seryjnego, dla wersji Trendline dostępna jest jako opcja.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Nowy Tiguan daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Radio i nawigacja.

Dobrze, kiedy można samemu wybrać towarzyszy podróży.

W nowym Tiguanie to Ty decydujesz, jaka będzie ścieżka dźwiękowa Twojej podróży. Masz do wyboru dwa systemy radiowe, z dopasowanymi głośnikami, prostą obsługą i wieloma możliwościami podłączenia. Możesz też wybrać jeden z dwóch systemów nawigacji, które spełniają także wszystkie wymagania odnośnie multimediów. To od Ciebie zależy, w jakim towarzystwie będziesz podróżował.

Car-Net Guide & Inform.

Nigdy więcej nie stracisz zasięgu.

Internet znacznie ułatwia życie – szczególnie w podróży. Pozwala Ci na przykład sprawdzać aktualne informacje o ruchu drogowym, by odpowiednio zaplanować trasę lub ją zmodyfikować. Lecz opcjonalne usługi online Car-Net Guide & Inform oferują znacznie więcej możliwości.

Car-Net App-Connect.

Twoje ulubione aplikacje. W Twoim wymarzonym samochodzie.

App-Connect to trzy innowacyjne technologie: MirrorLink™, Android Auto™ firmy Google i Apple CarPlay™. Dzięki nim możesz przenieść aplikacje ze swojego smartfona na ekran dotykowy systemu Infotainment.

Car-Net Security & Service.

Wsparcie w trudnych sytuacjach.

Poziom paliwa w zbiorniku, stan licznika lub informacje o następnym przeglądzie: z opcjonalnymi usługami Car-Net Security & Service1 będziesz mieć dostęp do najważniejszych danych swojego samochodu w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu. Usługi te przydadzą się także podczas jazdy..

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Nowym Tiguanie zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

Asystent parkowania Park Assist.

Samochód, który parkuje się sam.

Opcjonalny asystent parkowania Park Assist zachwyci Cię, nawet jeżeli należysz do tej niewielkiej grupy kierowców, którzy potrafią wjechać w najciaśniejsze miejsca parkingowe. System nie tylko znajduje odpowiednią lukę do zaparkowania, lecz także ustawi w niej Twojego Volkswagena.

System obserwacji otoczenia Area View.

System czterech kamer. Widzisz, co dzieje się wokół Ciebie.

Podczas wyjazdu z miejsca parkingowego w centrum miasta, kiedy widoczność jest ograniczona, dobrze wiedzieć, co dzieje się wokół samochodu. Opcjonalny system obserwacji otoczenia Area View z czterema kamerami umożliwi Ci sprawdzenie, czy w niewidocznym dla Ciebie obszarze nie znajduje się przeszkoda lub rozpędzony pojazd.

Asystent manewrowania z przyczepą Trailer Assist.

Manewrowanie z przyczepą staje się dziecinnie proste.

Opcjonalny system Trailer Assist może wyręczyć Cię w manewrowaniu, nawet jeżeli manewrujesz z przyczepą.

Lane Assist.

Nigdy nie zbacza z obranego toru.

Monotonne odcinki, zwężające się pasy ruchu lub wąskie drogi krajowe na długich trasach mogą powodować spadek koncentracji. Opcjonalny asystent utrzymania pasa ruchu, w granicach swoich możliwości, pomaga kierowcy utrzymać obrany pas ruchu.

Dynamika i osiągi

Siła pociągowa.

Gdy pojawia się nadbagaż.

Potrzebujesz czasem ruszyć w drogę z przyczepą? Z Tiguanem to żaden problem! Z opcjonalnym, ręcznie składanym hakiem może on holować przyczepę nawet o masie 2,5 tony.

4MOTION Active Control.

Twój Volkswagen dopasowuje się do Twojego stylu jazdy.

Nowy Tiguan będzie dla Ciebie nie tylko towarzyszem przygód – on sam także jest przygodą. Dzięki standardowemu w silnikach 4MOTION i opcjonalnemu w pozostałych silnikach systemowi 4MOTION Active Control masz do dyspozycji ustawienia dopasowane do wymagań różnych nawierzchni. Dodatkowo, w trybie Onroad, możesz wybrać jeden z pięciu profili jazdy.

4MOTION.

Nie trać przyczepności.

Oczekujesz doskonałej trakcji nawet na mokrym i nierównym podłożu? Sprawdź, jak działa dostępny na życzenie stały napęd na wszystkie koła 4MOTION.

Komfort

Rozgość się w Nowym Tiguanie. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Wyświetlacz Head-up.

Wszystko w zasięgu wzroku. Wszystko pod kontrolą.

Opcjonalny wyświetlacz Head-up prezentuje ważne dla kierowcy informacje, takie jak znaki drogowe i wskazówki nawigacji, w zasięgu jego wzroku: przed przednią szybą.

Active Info Display.

Widzisz dokładnie te informacje, które chcesz widzieć.

Innowacyjny, będący w standardzie w wersji Highline i dostępny na życzenie wyświetlacz wielofunkcyjny Active Info Display2, dzięki kilku profilom, w sposób czytelny i dostępny wyświetla te informacje, których potrzebujesz.

Bezpieczeństwo i komfort.

Bezpieczny to jego drugie imię.

Zajmij miejsce w SUVie, który dzięki licznym rozwiązaniom, takim jak poduszki powietrzne, system automatycznego hamowania po kolizji, system ochrony pasażerów PreCrash czy system rozpoznający zmęczenie kierowcy, daje przyjemne poczucie bezpieczeństwa.

Dynaudio.

Perfekcyjne brzmienie.

Czy to możliwe, aby muzyka w samochodzie brzmiała lepiej, niż ze sprzętu HiFi w domu? Teraz tak. Dostępny na życzenie system nagłaśniający DYNAUDIO Excite jest dostrojony do akustyki wnętrza samochodu i gwarantuje brzmienie w jakości, która Cię zaskoczy. Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do dźwięku high-end.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.