Czas na rodzinne przygody.

W stylowym, mocnym i przestronnym Tiguanie Allspace wszędzie będziecie czuli się dobrze – na górskiej przełęczy i drodze wzdłuż wybrzeża.

Stylistyka i wyposażenie

Stylistyka nowego Tiguana Allspace skrywa przestrzeń dla siedmiu osób, jednocześnie podkreślając jego mocne strony – elegancję i wysoką jakość.

Wygląd zewnętrzny.

Przyciąga wzrok i robi wrażenie.

Nowe wymiary kompaktowego SUVa, wyrazista grafika świateł i wysokiej jakości elementy stylistyczne zachwycą Cię od pierwszego spojrzenia.

Wnętrze.

Jak w domu.

Dzięki czystości stylistyki wnętrza cała rodzina poczuje się dobrze, gdy tylko przekroczy próg nowego Tiguana Allspace.

Panoramiczny rozsuwany dach z oświetleniem Ambiente.

Zobacz więcej. W dzień i w nocy.

Opcjonalny panoramiczny rozsuwany dach tworzy we wnętrzu przyjemną atmosferę i pozwala obserwować niebo. Przedni szklany element można elektrycznie otwierać i unosić. A jeżeli gwiazdy lub światła wielkiego miasta nie będą świecić wystarczająco jasno, oświetlenie Ambiente sprawi, że wnętrze spowije przyjemne, przytłumione światło.

Reflektory i tylne światła w technice LED.

Lepsza widoczność i interesujący wygląd

Innowacyjna stylistyka podkreśla wyjątkowy charakter nowego Tiguana Allspace. Jednym z przyciągających uwagę elementów są wyraziste, opcjonalne reflektory i tylne światła w technice LED. Dzięki opcjonalnemu systemowi Dynamic Light Assist kierowcy samochodów nadjeżdżających z naprzeciwka będą widzieć interesującą grafikę świateł, a nie oślepiający snop światła, nawet jeżeli Twój nowy Tiguan Allspace będzie miał włączone światła drogowe.

Obręcze kół.

Stylistyka, która rzuca się w oczy. I porusza.

Tiguan Allspace posiada wiele niezwykłych elementów stylistycznych. Cztery z nich to obręcze kół, perfekcyjnie harmonizujące ze sportowo-dynamicznym, a jednocześnie eleganckim i stylowym, nadwoziem.

Pakiet Offroad.

Głodny przygód.

Masz ochotę pojeździć po szutrze? Tiguan Allspace z opcjonalnym pakietem Offroad doskonale radzi sobie także poza asfaltem.

Łączność online

Musisz zadzwonić podczas jazdy, sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, potrzebujesz nawigacji, aby dojechać do celu lub po prostu chcesz posłuchać ulubionej muzyki? Tiguan Allspace daje wiele możliwości wygodnego i łatwego korzystania z nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Car-Net Security & Service.

Przydaje się w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

Opcjonalne usługi Car-Net Security & Service umożliwiają dostęp do ważnych danych dotyczących samochodu. Usługa “wzywanie pomocy” w razie wypadku automatycznie połączy się z centralą alarmową Volkswagena. Jeżeli czujniki zderzeniowe zarejestrują wypadek, dane samochodu i jego lokalizacja zostaną automatycznie przekazane do centrali Volkswagena. Kierowca ma również możliwość samodzielnego wezwania pomocy, jeżeli zauważy wypadek. Służy do tego moduł z trzema przyciskami.

Car-Net Guide & Inform.

Nigdy więcej nie stracisz zasięgu.

Internet znacznie ułatwia życie – szczególnie w podróży. Pozwala Ci na przykład sprawdzać aktualne informacje o ruchu drogowym, by odpowiednio zaplanować trasę lub ją zmodyfikować. Lecz opcjonalne usługi online Car-Net Guide & Inform oferują znacznie więcej możliwości.

Car-Net App-Connect.

Twoje ulubione aplikacje. W Twoim wymarzonym samochodzie.

App-Connect to trzy innowacyjne technologie: MirrorLink™, Android Auto™ firmy Google i Apple CarPlay™. Dzięki nim możesz przenieść aplikacje ze swojego smartfona na ekran dotykowy systemu Infotainment.

Radio i nawigacja.

Dobrze, kiedy można samemu wybrać towarzyszy podróży.

W swoim Volkswagenie to Ty decydujesz, czego będziesz słuchał. Masz do wyboru dwa systemy radiowe, z dopasowanymi głośnikami, łatwą obsługą i wieloma możliwościami podłączenia. Możesz też wybrać jeden z dwóch opcjonalnych systemów nawigacji, który spełnia także wszystkie wymagania odnośnie multimediów.

App-Connect Cam-Connect.

Otwiera nowe perspektywy.

Nie tylko z przodu dzieją się ciekawe rzeczy, czasem także na tylnych siedzeniach. Abyś mógł kontrolować sytuację za Twoimi plecami, opcjonalna usługa Car-Net App-Connect umożliwia podczas jazdy wyświetlanie na ekranie systemu radiowego lub nawigacyjnego statycznych obrazów z kamery GoPro®.

Asystenci kierowcy

Nowy Tiguan Allspace wyposażony w inteligentne technologie i opcjonalne systemy pomagające uniknąć wypadków, wspiera kierowcę także w krytycznych sytuacjach, dając poczucie wyjątkowego bezpieczeństwa.

Area View.

Spogląda jednocześnie we wszystkich kierunkach.

Czy wyjeżdżając z miejsca parkingowego w zatłoczonym mieście lub manewrując w nieznanym terenie nie chciałbyś, aby wystarczyło jedno spojrzenie, by zobaczyć, co dzieje się z każdej strony samochodu? Z opcjonalnym systemem obserwacji otoczenia Area View z czterema kamerami jest to całkowicie możliwe.

Lane Assist.

Trzymaj kurs. Także na drodze.

Jednostajne odcinki, zwężające się pasy ruchu i wąskie drogi mogą po pewnym czasie osłabić koncentrację. Asystent utrzymania pasa ruchu Lane Assist pomaga kierowcy lepiej ocenić takie sytuacje i zminimalizować ryzyko stłuczki.

Trailer Assist.

Manewrowanie z przyczepą staje się dziecinnie proste.

Twój samochód z opcjonalnym systemem Trailer Assist może przejąć na siebie manewry skręcania przy cofaniu z przyczepą.

Dynamic Light Assist

Perfekcyjnie oświetlona droga.

Po zmroku światła drogowe znacznie poprawiają widoczność, lecz ich ciągłe włączanie i wyłączanie jest uciążliwe. Dlatego na życzenie Dynamic Light Assist dba o częściowe przesłonięcie strumienia światła.

Asystent parkowania.

Bezstresowe parkowanie.

Nowy Tiguan Allspace nie tylko zaprowadzi Cię do celu podróży, lecz także zaparkuje tam, gdzie chcesz. Dostępny na życzenie asystent parkowania Park Assist obserwuje obie strony jezdni. Jeżeli znajdzie odpowiednie miejsce parkingowe równoległe lub prostopadłe do drogi, wjedzie i wyjedzie z niego automatycznie.

Asystent jazdy w korkach.

Komfortowa jazda nawet w korkach.

Podczas jazdy w kolumnie samochodów opcjonalny asystent jazdy w korkach może obserwować inne pojazdy i automatycznie utrzymywać pas ruchu, a także przyspieszać lub hamować (w granicach możliwości systemu). W razie konieczności zatrzyma samochód i jeśli postój nie będzie trwał zbyt długo, automatycznie ruszy. System wykorzystuje funkcję opcjonalnego aktywnego tempomatu ACC i asystenta utrzymania pasa ruchu Lane Assist, odciążając kierowcę i pomagając uniknąć typowych w korkach kolizji.

Komfort

Przestronne wnętrze Tiguana Allspace i liczne systemy poprawiające komfort sprawiają, że nawet najdłuższa podróż jest wygodna. Nawet dla siedmiu osób.

Bagażnik z funkcją Easy Open.

Bagażniku – otwórz się! System Easy Open.

Z opcjonalnym systemem Easy Open wygodna podróż rozpoczyna się jeszcze zanim ruszysz. Możesz schować ciężki bagaż w przestrzeni bagażowej bez konieczności szukania kluczyka: lekki ruch nogą za tylnym zderzakiem wystarczy, by pokrywa bagażnika uniosła się. Równie łatwe jest zamykanie: wystarczy wcisnąć przycisk na wewnętrznej stronie pokrywy. Bagażnik zamknie się dopiero po 20 sekundach lub gdy oddalisz się od samochodu z kluczykiem schowanym w kieszeni albo w torbie.

DYNAUDIO Excite Surround.

Perfekcyjne brzmienie.

Czy to możliwe, aby muzyka w samochodzie brzmiała lepiej, niż ze sprzętu HiFi w domu? Teraz tak. Dostępny na życzenie system nagłaśniający DYNAUDIO Excite Surround jest dostrojony do akustyki wnętrza samochodu i gwarantuje brzmienie w jakości, która Cię zaskoczy. Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do dźwięku high-end.

Fotel ergoActive.

Komfort na długich trasach.

Opcjonalny fotel ergoActive ze znakiem jakości AGR dba o optymalny komfort i odciąża kręgosłup podczas jazdy. Fotel posiada regulację pochylenia i głębokości siedziska a także elektryczną, czterokierunkową regulacją podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz elektryczną funkcję masażu.

Active Info Display.

Dopasowuje się do Ciebie.

Obrotomierz, prędkościomierz, licznik kilometrów – z opcjonalnym Active Info Display będziesz miał te i wiele innych informacji zawsze bezpośrednio w zasięgu wzroku. Co istotne – możesz centralnie ustawić tę informację, która jest dla Ciebie najważniejsza w danej chwili.

Wyświetlacz Head-up.

Wszystko w zasięgu wzroku. Wszystko pod kontrolą.

Zawsze potrzebne informacje bez konieczności odwracania wzroku od drogi: po wciśnięciu przycisku opcjonalny wyświetlacz Head-up (HUD) wysuwa się z tablicy rozdzielczej i wyświetla w bezpośrednim zasięgu wzroku kierowcy wszystkie ważne informacje, jak prędkość jazdy, dane z nawigacji i znaki drogowe.

Radość z jazdy

Niezależnie od tego, gdzie leży cel podróży – mocne silniki i opcjonalna technologia 4MOTION dowiozą Cię do każdego punku na mapie. Przy tym zawsze zachowasz kontrolę, niezależnie od jakości drogi, ponieważ z opcjonalnym 4MOTION Active Control nowy Tiguan Allspace jest przygotowany do poruszania się po każdej nawierzchni.

Funkcja wyboru profilu jazdy.

Zawsze wygodnie i bezpiecznie. Niezależnie od podłoża.

Opcjonalny system pozwala na wybór trybu jazdy odpowiadającego Twoim wymaganiom – Normal, Eco, Sport, Comfort lub Individual – zmieniającego charakterystykę pracy silnika, skrzyni biegów oraz niektórych systemów wspomagających.

4MOTION.

Nie trać przyczepności.

Nie chcesz rezygnować z doskonałej trakcji nawet na mokrym i nierównym podłożu? Sprawdź, jak działa dostępny na życzenie stały napęd na wszystkie koła 4MOTION.

4MOTION Active Control.

Idealnie dopasowany.

Nieważne, czy jedziesz autostradą czy po zaśnieżonej drodze – z opcjonalnym 4MOTION Active Control masz do dyspozycji odpowiednie profile jazdy.

Silniki.

Większa efektywność.

Nieważne, czy wybierzesz silnik benzynowy, czy wysokoprężny: wszystkie jednostki napędowe dostępne dla Tiguana Allspace charakteryzują się wysoką efektywnością i doskonale sprawdzają się w codziennej eksploatacji.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.