Nowy Sharan. Pełnoprawny członek rodziny.

Ze swoją zmienną konfiguracją wnętrza, elektrycznie rozsuwanymi drzwiami i maksymalnym komfortem na trzech rzędach siedzeń nowy Sharan jest przygotowany na wszystko, co zaplanowałeś z rodziną – a nawet na to, czego nie zaplanowałeś.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Sharana. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Wnętrze.

Funkcjonalność może być stylowa.

Sharan doskonale sprawdza się na co dzień, a przy tym wygląda niecodziennie. O jego stylu świadczy wnętrze: wszystko, co się w nim znajduje, jest najwyższej jakości. Mimo efektownego wyglądu Sharan idealnie nadaje się na rodzinne wycieczki.

Wygląd zewnętrzny.

Przed operą i supermarketem – Sharan pasuje wszędzie.

W smokingu do opery czy z rodziną na duże zakupy? Sharan charakteryzuje się wszechstronnością i w każdej sytuacji pozwoli Ci zachować nowoczesny i elegancki styl..

Panoramiczny rozsuwany dach.

Słońce, wiatr i inne przyjemności: poczuj wolność, jaką daje rozsuwany dach.

Dzięki panoramicznemu, rozsuwanemu dachowi o powierzchni 1,1 metra kwadratowego Ty i Twoja rodzina możecie podziwiać niebo lub cieszyć się świeżym powietrzem i promieniami słońca we wnętrzu Sharana.

Reflektory biksenonowe.

Reflektory biksenonowe. Sharan gwiazdą wieczorów.

Z pewnością docenisz zalety zintegrowanych reflektorów biksenonowych Sharana, które nie tylko atrakcyjnie wyglądają, lecz także doskonale oświetlają drogę.

Składane oparcie przedniego fotela.

Dobrze się składa. Oparcie przedniego fotela.

Jak przewieźć wysoki regał ze sklepu meblowego do domu? To proste: w Sharanie ze składanym oparciem przedniego, prawego fotela. Po złożeniu oparcie może służyć także jako stolik.

Bagażnik + EasyFold.

Twój Sharan wie, kiedy nadchodzi czas na zmiany.

Potrzebujesz dużo miejsca? Znajdziesz je w Sharanie. W 5-osobowej wersji samochodu – nawet 2430 litrów. Dzięki funkcji składania EasyFold konfigurację wnętrza możesz zmienić tak szybko i łatwo, jak nigdy przedtem.

Pakiet Cargo.

W samochodzie rodzinnym każdy jest przypięty. Bagaż także.

Opcjonalny pakiet Cargo dba o to, by ładunek w Twoim Sharanie pozostał w miejscu, w którym go położyłeś. Nawet jeżeli będziesz zmuszony do ostrego hamowania.

Pakiet schowków Plus.

Obal teorię chaosu. Pakiet schowków Plus.

W samochodach rodzinnych panuje chaos. Ale nie w Twoim. Zabawki, napoje, śmieci – dostępny na życzenie pakiet schowków Plus oferuje praktyczne rozwiązania, dzięki którym schowasz wszystkie potrzebne i niepotrzebne rzeczy.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Sharan daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Car-Net Guide & Inform.

Nie trać kontaktu nawet setki kilometrów od domu.

Nic tak nie ułatwia życia w podróży, jak dostęp do Internetu. Dzięki niemu sprawdzisz na przykład aktualne informacje o ruchu drogowym, by odpowiednio zaplanować trasę lub ją zmodyfikować. Ale opcjonalne usługi online Car-Net Guide & Inform oferują jeszcze więcej możliwości.

Radio i nawigacja.

Towarzyszy Twoich podróży możesz wybrać tylko Ty.

W Twoim Sharanie to Ty decydujesz, czego będziesz słuchał. Masz do wyboru dwa systemy radiowe z ośmioma głośnikami, łatwą obsługą i wieloma możliwościami podłączenia. Możesz także zdecydować się na opcjonalny system nawigacji, który spełni wszystkie Twoje wymagania dotyczące multimediów.

Złącze telefoniczne Comfort.

Z rękami na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Jeżeli chcesz, możesz rozmawiać przez telefon także podczas jazdy. Z opcjonalnym złączom telefonicznym Comfort nie musisz zdejmować rąk z kierownicy.

Car-Net App-Connect.

Pełna komunikacja. Teraz także w podróży.

App-Connect to trzy innowacyjne technologie: MirrorLink™, Android Auto™ firmy Google i Apple CarPlay™. Dzięki nim możesz przenieść aplikacje ze smartfona na ekran dotykowy systemu Infotainment.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Sharanie zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

ACC & Front Assist.

Duże natężenie ruchu? Żaden problem.

Chciałbyś mieć kogoś, kto będzie za Ciebie obserwował jadące z przodu samochody? Zamów opcjonalny aktywny tempomat ACC i należący do pakietu system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

Asystent utrzymania pasa ruchu Lane Assist.

Jazda jak po sznurku. Asystent utrzymania pasa ruchu Lane Assist.

Monotonne odcinki, zwężające się pasy ruchu lub wąskie drogi krajowe mogą na długich trasach obniżać koncentrację. Opcjonalny asystent Lane Assist w granicach swoich możliwości pomaga kierowcy nie opuścić pasa ruchu.

Czujnik Blind Spot z asystentem wyjazdu z miejsca parkingowego.

Bezpieczne zmiany pasa i wyjazdy z miejsc parkingowych.

Opcjonalny czujnik Blind Spot, w granicach swoich możliwości, ostrzega podczas jazdy przed samochodami znajdującymi się w martwym polu widzenia. Asystent wyjazdu z miejsca parkingowego monitoruje natomiast obszar z boku samochodu przy wyjeżdżaniu tyłem z parkingu.

System regulacji świateł drogowych Light Assist.

Twój Sharan jest gotowy na nocne podróże.

Dzięki opcjonalnemu systemowi Light Assist lepiej widzisz po zmroku, nie oślepiając jednocześnie innych uczestników ruchu. System automatycznie włącza światła drogowe i wyłącza je, gdy zarejestruje inny pojazd w zasięgu świateł.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Sharana charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

TDI.

Moc i oszczędność.

Sporo jeździsz, ale zależy Ci na oszczędnościach? Nasze silniki wysokoprężne TDI oparte
na nowoczesnej technologii Common Rail zostały zoptymalizowane pod kątem efektywności.

TSI.

Rozwaga z temperamentem.

Silnik benzynowy TSI doskonale łączy moc z oszczędnością. Maksymalny moment obrotowy dostępny jest już przy niskich prędkościach obrotowych silnika.

BlueMotion Technology.

Niewielkie spalanie ma wielkie znaczenie.

Jeżeli zdecydujesz się na Sharana z BlueMotion Technology, otrzymasz samochód, który – dzięki połączeniu wielu inteligentnych rozwiązań – zużywa mniej paliwa.

Przekładnia dwusprzęgłowa DSG.

Zmieniaj biegi szybciej. I oszczędniej.

Przekładnia dwusprzęgłowa DSG pozwala na płynną zmianę biegów bez spadku siły ciągu. Łączy ona zalety przekładni manualnej i automatycznej.

Komfort

Rozgość się w Passacie Variancie. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Easy Open.

Pójdzie Ci na rękę. Nawet gdy obie ręce będziesz miał zajęte.

Polubisz opcjonalny, sterowany czujnikami system Easy Open, szczególnie gdy będziesz mieć obie ręce będziesz zajęte. Wystarczy ruch nogą, aby otworzyć pokrywę bagażnika.

Klimatyzacja Climatronic.

Rodzinny klimat podczas każdej podróży.

Gdy w samochodzie podróżuje kilka osób, ustawienie właściwej temperatury może nie być łatwe.
Z opcjonalną, 3-strefową klimatyzacją Climatronic dyskusje typu „za ciepło, za zimno” przechodzą do przeszłości.

Elektrycznie rozsuwane drzwi.

Magia na co dzień. Drzwi Sharana otwierają się same.

Sharanie, otwórz się! Opcjonalne, elektrycznie rozsuwane drzwi Waszego rodzinnego Sharana otwierają się i zamykają jak po wypowiedzeniu zaklęcia.

Elektrycznie otwierana i zamykana pokrywa bagażnika.

To takie proste. Wystarczy wcisnąć przycisk.

Otwieraj i zamykaj pokrywę bagażnika za pomocą jednego przycisku. To praktyczne rozwiązanie
dla wszystkich, którzy lubią ułatwiać sobie życie.

Pakiety siedzeń.

Więcej miejsca to więcej możliwości.

Rodzina, przyjaciele, znajomi: w Sharanie dla każdego znajdzie się miejsce, nawet jeżeli wsiąść będzie chciało siedem osób. A dzięki Easy Entry także pasażerowie podróżujący w trzecim rzędzie będą mogli wygodnie wsiadać i wysiadać.

Zintegrowany fotelik dziecięcy.

Wszyscy na swoich miejscach.

Na życzenie możesz otrzymać Sharana z jednym lub dwoma zintegrowanymi fotelikami dziecięcymi. Jak widać, pomyśleliśmy także o komforcie małych pasażerów.

Sportowe siedzenia komfortowe.

Siedzieć wygodnie, a jednocześnie sportowo?
W Sharanie to możliwe.

W wersjach Comfortline i Highline Sharan jest wyposażony seryjnie w sportowe siedzenia komfortowe z opcjonalną
12-kierunkową regulacją.

Fotel z funkcją masażu.

Usiądź wygodnie i odpręż się. Fotel z funkcją masażu.

Na ten masaż nie potrzebujesz skierowania. Wystarczy,
że zamówisz opcjonalny fotel kierowcy z funkcją masażu, pomagającą zmniejszyć napięcie mięśni, a Twoje plecy będą rozpieszczane podczas każdej podróży.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.