Zaawansowany technicznie. Wyjątkowy.

Passat Variant, zdobywca Złotej Kierownicy 20141, może służyć za wzorzec w dziedzinach designu i techniki. To niepowtarzalne połączenie komfortu, elegancji i dynamiki dla ludzi, którzy mają jasno określone priorytety.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Passata Varianta. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Reflektory LED.

Reflektory LED. Twój Passat Variant błyszczy na drodze.

Oto argumenty, które z pewnością do Ciebie przemówią: reflektory LED mają niepowtarzalną grafikę, a przy złych warunkach pogodowych znacznie poprawiają widoczność. Rezultat: Ty lepiej widzisz, a Twój Passat lepiej się prezentuje.

Obręcze kół.

Obręcze kół dla Passata Varianta. Jest w czym wybierać.

Sam zadecyduj, które obręcze kół najlepiej pasują do Twojego Passata Varianta. W bogatej ofercie znajdziesz sportowe i eleganckie obręcze ze stopu metali lekkich, podkreślające atrakcyjną stylistykę modelu.

Wygląd zewnętrzny.

Choć wygląda niecodziennie, sprawdza się na co dzień.

Samochód powinien nie tylko jeździć, lecz także doskonale się prezentować. Passat Variant spełnia najwyższe wymagania odnośnie designu. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza połączeniu elegancji z dynamiką.

iF Design Award 2015.

Dowód Twojego doskonałego gustu.

iF DESIGN AWARD to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu na świecie. Passat Variant otrzymał IF award w 2015 roku. Lecz dla nas największym wyróżnieniem jest fakt, że Passat Variant spodobał się także Tobie.

Bagażnik.

Tyle przestrzeni do odkrycia! Bagażnik Passata Varianta.

Przewozisz przedmioty wszystkich kształtów i wymiarów? Do Passata Varianta wszystko się zmieści. Oto jeden z decydujących argumentów za wyborem tego modelu: przestronny bagażnik z wieloma możliwościami załadunku i mocowania.

Informacja flotowa.

Passat Variant – zaufany pracownik.

Twój Passat może wyglądać jeszcze lepiej. Wystarczy, że zamówisz opcjonalny pakiet skórzany Nappa.<Zaproś Passata Varianta do grona swoich pracowników, a wniesie do Twojej firmy nowe wartości: niezawodność i nowoczesne technologie, przestrzeń i komfort, dynamika i oszczędność. Model idealnie nadaje się na samochód firmowy i flotowy.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Passat Variant daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Radio i nawigacja.

Dobrze, kiedy można samemu wybrać towarzyszy podróży.

W swoim Volkswagenie to Ty decydujesz, czego będziesz słuchał. Masz do wyboru dwa systemy radiowe z dopasowanymi głośnikami, łatwą obsługą i wieloma możliwościami podłączenia. Możesz też wybrać jeden z dwóch systemów nawigacji, które spełniają także wszystkie wymagania dotyczące multimediów.

Car-Net Guide & Inform.

Nigdy więcej nie stracisz zasięgu.

Internet znacznie ułatwia życie – szczególnie w czasie podróży. Pozwala Ci na przykład sprawdzać aktualne informacje o ruchu drogowym, by odpowiednio zaplanować trasę lub ją zmodyfikować. Lecz opcjonalne usługi online Car-Net Guide & Inform oferują jeszcze więcej możliwości.

Dynaudio Confidence.

Nie uwierzysz własnym uszom.

Wspaniałe brzmienie opcjonalnego systemu nagłaśniającego DYNAUDIO Confidence wprawi Twoich pasażerów w zachwyt, bowiem dzięki precyzyjnemu dostrojeniu dwunastu głośników całe wnętrze wypełnia dźwięk w jakości high-end.

Volkswagen Media Control.

Ty kierujesz samochodem, Twoi pasażerowie wybierają muzykę..

Volkswagen Media Control umożliwia pasażerom siedzącym z tyłu obsługę systemu Infotainment. Wygodnie i łatwo – przy użyciu tabletu.

Telefon.

Z rękami na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Jeżeli chcesz, możesz rozmawiać przez telefon także podczas jazdy. Dzięki opcjonalnym złączom telefonicznym Comfort i Business nie musisz w tym celu zdejmować rąk z kierownicy.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Passacie Variancie zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

Asystent jazdy w korkach.

Poruszanie się w korkach od teraz znacznie łatwiejsze.

Opcjonalny, innowacyjny asystent jazdy w korkach wspiera kierowcę w sytuacjach, gdy ruch na drodze nie odbywa się w sposób płynny. Pomaga także uniknąć kolizji najczęściej przydarzających się w korkach.

Emergency Assist.

Jeśli nie będziesz w stanie zatrzymać samochodu, zrobi to system Emergency Assist.

W przypadku, gdy ze względów zdrowotnych kierowca nagle utraci zdolność kontrolowania samochodu, opcjonalny system Emergency Assist ostrzeże pasażerów i innych uczestników ruchu, a następnie w sposób kontrolowany zatrzyma Passata Varianta.

Asystent manewrowania z przyczepą.

Manewrowanie z przyczepą staje się dziecinnie proste.

Opcjonalny system Trailer Assist może wyręczyć Cię w manewrowaniu. Nawet jeżeli manewrujesz z przyczepą.

ACC & Front Assist..

Duże natężenie ruchu? Żaden problem.

Chciałbyś mieć kogoś, kto będzie za Ciebie obserwował jadące z przodu samochody? Pomoże Ci w tym standardowy dla wersji Comfortline i Highline oraz opcjonalny dla Trendline aktywny tempomat ACC i należący do pakietu system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

System obserwacji otoczenia Area View.

System czterech kamer. Widzisz, co dzieje się wokół Ciebie.

Podczas wyjazdu z miejsca parkingowego w centrum miasta, kiedy widoczność jest ograniczona, dobrze wiedzieć, co dzieje się wokół samochodu. Opcjonalny system obserwacji otoczenia Area View z czterema kamerami umożliwi Ci sprawdzenie, czy w niewidocznym dla Ciebie obszarze nie znajduje się przeszkoda lub rozpędzony pojazd.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Passata Varianta charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Silniki.

Pełna moc przy małym zużyciu paliwa.

Jeździsz dużo i chętnie, ale chciałbyś zużywać niewiele paliwa? Nasze silniki wysokoprężne TDI i benzynowe TSI zostały zoptymalizowane pod kątem efektywności, mocy oraz osiągów i spełniają wymagania normy Euro 6.

System automatycznego hamowania po kolizji.

Zderzenie nie powinno pociągać za sobą kolejnych.

Seryjny system automatycznego hamowania po kolizji po pierwszym zderzeniu umożliwia uniknięcie poślizgu i kolejnych kolizji. System jak najszybciej, w granicach swoich możliwości, zatrzyma Twojego Volkswagena.

System PreCrash.

Automatyczne przygotowanie na wypadek.

Opcjonalny system PreCrash aktywuje się, gdy sytuacja staje się krytyczna i grozi wypadkiem. System inicjuje działania zwiększające bezpieczeństwo pasażerów.

Komfort

Rozgość się w Passacie Variancie. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Wyświetlacz Head-up.

Wszystko w zasięgu wzroku. Wszystko pod kontrolą.

Opcjonalny wyświetlacz Head-up prezentuje ważne dla kierowcy informacje, takie jak znaki drogowe i wskazówki nawigacji, w zasięgu jego wzroku: przed przednią szybą.

Easy Open.

Pójdzie Ci na rękę. Nawet gdy obie ręce będziesz miał zajęte.

Polubisz opcjonalny, sterowany czujnikami system Easy Open, szczególnie gdy będziesz mieć obie ręce będziesz mieć zajęte. Wystarczy odpowiedni ruch nogą, aby otworzyć pokrywę bagażnika.

Active Info Display.

Widzisz dokładnie te informacje, które chcesz widzieć.

Innowacyjny wyświetlacz wielofunkcyjny Active Info Display dzięki kilku profilom wyświetla w sposób czytelny i dostępny te informacje, których potrzebujesz.

Klimatyzacja Climatronic.

Zadbaj o odpowiedni klimat podróży.

Gdy w samochodzie podróżuje kilka osób, ustawienie właściwej temperatury może stanowić prawdziwe wyzwanie. Ze standardową, 3-strefową klimatyzacją Climatronic dyskusje typu „za ciepło, za zimno” należą do przeszłości.

Fotel ergoComfort.

Jeżeli zdrowie pleców leży Ci na sercu.

Funkcja masażu opcjonalnego, ogrzewanego fotela ergoComfort zapewnia wysoki komfort. Kierowca może dopasować fotel do swojej postury, odciążając w ten sposób kręgosłup.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.