Zaawansowany technicznie. Wyjątkowy.

Passat, zdobywca Złotej Kierownicy 20141, może służyć za wzorzec w dziedzinach designu i techniki. To niepowtarzalne połączenie komfortu, elegancji i dynamiki dla ludzi, którzy mają jasno określone priorytety.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Passata. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Obręcze kół.

Obręcze kół dla Passata. Jest w czym wybierać.

Sam zdecyduj, które obręcze kół najlepiej pasują do Twojego Passata. Spełnij swoje życzenia i nadaj Twojemu Passatowi osobistą nutę. W bogatej ofercie znajdziesz sportowe i eleganckie obręcze ze stopu metali lekkich, podkreślające atrakcyjną stylistykę modelu.

Design.

Dowód Twojego doskonałego gustu.

iF DESIGN AWARD to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu na świecie. Passat Limousine otrzymał iF gold award w 2015 roku. Ale dla nas największym wyróżnieniem jest fakt, że Passat spodobał się także Tobie.

Reflektory LED.

Reflektory LED. Twój Passat błyszczy na drodze.

Oto argumenty, które z pewnością do Ciebie przemówią: reflektory LED mają niepowtarzalną grafikę, a przy złych warunkach pogodowych znacznie poprawiają widoczność. Rezultat: Ty lepiej widzisz, a Twój Passat lepiej się prezentuje.

Tapicerka skórzana.

Pakiet skórzany. Jeszcze więcej elegancji w pakiecie.

Twój Passat może wyglądać jeszcze lepiej. Wystarczy, że zamówisz opcjonalny pakiet skórzany Nappa.

Wyniki NCAP.

Piękny wygląd to nie wszystko. Twój Passat to także wzór bezpieczeństwa.

Passat otrzymał aż pięć gwiazdek NCAP, czyli ich maksymalną liczbę. To dowód, że Twój model jest wzorcowy także pod względem bezpieczeństwa. A bezpieczeństwo to w samochodzie rzecz najważniejsza.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Passat daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Radio i nawigacja.

Dobrze, kiedy można samemu wybrać towarzyszy podróży.

W nowym Tiguanie to Ty decydujesz, jaka będzie ścieżka dźwiękowa Twojej podróży. Masz do wyboru dwa systemy radiowe, z dopasowanymi głośnikami, prostą obsługą i wieloma możliwościami podłączenia. Możesz też wybrać jeden z dwóch systemów nawigacji, które spełniają także wszystkie wymagania odnośnie multimediów. To od Ciebie zależy, w jakim towarzystwie będziesz podróżował.

Car-Net Guide & Inform.

Nigdy więcej nie stracisz zasięgu.

Internet znacznie ułatwia życie – szczególnie w podróży. Pozwala Ci na przykład sprawdzać aktualne informacje o ruchu drogowym, by odpowiednio zaplanować trasę lub ją zmodyfikować. Lecz opcjonalne usługi online Car-Net Guide & Inform oferują znacznie więcej możliwości.

Telefon.

Z rękami na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Jeżeli chcesz, możesz rozmawiać przez telefon także podczas jazdy. Dzięki opcjonalnym złączom telefonicznym Comfort i Business nie musisz w tym celu zdejmować rąk z kierownicy.

Car-Net App-Connect.

Pełna komunikacja. Teraz także w podróży.

App-Connect to trzy innowacyjne technologie: MirrorLink™, Android Auto™ firmy Google i Apple CarPlay™. Dzięki nim możesz przenieść aplikacje ze smartfona na ekran dotykowy systemu Infotainment.

DYNAUDIO Confidence.

Nie uwierzysz własnym uszom.

Wspaniałe brzmienie opcjonalnego systemu nagłaśniającego DYNAUDIO Confidence wprawi Twoich pasażerów w zachwyt, bowiem dzięki precyzyjnemu dostrojeniu 12 głośników całe wnętrze Passata wypełni dźwięk w jakości high-end.

Funkcja obsługi głosowej.

System Infotainment, który rozumie, czego od niego żądasz.

Wiele funkcji systemu Infotainment możesz obsługiwać wygodnie i szybko, używając poleceń głosowych. Jeśli masz takie życzenie, głosowo obsłużysz opcjonalne urządzenia Discover Media i Composition Media.

Volkswagen Media Control.

Ty kierujesz samochodem, Twoi pasażerowie wybierają muzykę.

Volkswagen Media Control umożliwia pasażerom siedzącym z tyłu obsługę systemu Infotainment. Wygodnie i łatwo – przy użyciu tabletu.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Passacie zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

System obserwacji otoczenia Area View.

System czterech kamer. Widzisz, co dzieje się wokół Ciebie.

Podczas wyjazdu z miejsca parkingowego w centrum miasta, kiedy widoczność jest ograniczona, dobrze wiedzieć, co dzieje się wokół samochodu. Opcjonalny system obserwacji otoczenia Area View z czterema kamerami umożliwi Ci sprawdzenie, czy w niewidocznym dla Ciebie obszarze nie znajduje się przeszkoda lub rozpędzony pojazd.

ACC & Front Assist.

Duże natężenie ruchu? Żaden problem.

Chciałbyś mieć kogoś, kto za Ciebie będzie obserwował jadące z przodu samochody? Pomoże Ci w tym standardowy w wersjach Comfortline i Highline aktywny tempomat ACC i należący do pakietu system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

Asystent parkowania Park Assist.

Samochód, który parkuje się sam.

Opcjonalny asystent parkowania Park Assist zachwyci Cię, nawet jeżeli należysz do tej niewielkiej grupy kierowców, którzy potrafią wjechać w najciaśniejsze miejsca parkingowe. System nie tylko znajduje odpowiednią lukę do zaparkowania, lecz także ustawi w niej Twojego Volkswagena.

System rozpoznający pieszych.

Piesi pod jeszcze lepszą ochroną.

System rozpoznający pieszych, w granicach swoich możliwości, zapobiega potrąceniu przechodniów lub minimalizuje skutki takiego potrącenia.

Emergency Assist – częściowe kierowanie pojazdem w przypadku niedyspozycji kierowcy.

Jeśli nie będziesz w stanie zatrzymać samochodu, zrobi to sam.

W przypadku, gdy ze względów zdrowotnych kierowca nagle utraci zdolność kontrolowania samochodu, opcjonalny system Emergency Assist ostrzeże pasażerów i innych uczestników ruchu, a następnie w sposób kontrolowany zatrzyma Passata.

Asystent jazdy w korkach.

Poruszanie się w korkach od teraz znacznie łatwiejsze.

Opcjonalny, innowacyjny asystent jazdy w korkach wspiera kierowcę w sytuacjach, gdy ruch na drodze nie odbywa się w sposób płynny. Pomaga także uniknąć kolizji najczęściej przydarzających się w korkach.

Asystent manewrowania z przyczepą.

Manewrowanie z przyczepą staje się dziecinnie proste.

Opcjonalny system Trailer Assist może wyręczyć Cię w manewrowaniu. Nawet jeśli manewrujesz z przyczepą.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Passata charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Silniki.

Pełna moc przy małym zużyciu paliwa.

Jeździsz dużo i chętnie, ale chciałbyś zużywać niewiele paliwa? Nasze silniki wysokoprężne TDI i benzynowe TSI zostały zoptymalizowane pod kątem efektywności, mocy oraz osiągów i spełniają wymagania normy Euro 6.

System automatycznego hamowania po kolizji.

Zderzenie nie powinno pociągać za sobą kolejnych.

Seryjny system automatycznego hamowania po kolizji po pierwszym zderzeniu umożliwia uniknięcie poślizgu i kolejnych kolizji. System jak najszybciej, w granicach swoich możliwości, zatrzyma Twojego Volkswagena.

System PreCrash.

Automatyczne przygotowanie na wypadek.

Opcjonalny system PreCrash aktywuje się, gdy sytuacja staje się krytyczna i grozi wypadkiem. System inicjuje działania zwiększające bezpieczeństwo pasażerów.

Komfort

Rozgość się w Passacie. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Progresywny układ kierowniczy.

Mniej ruchów kierownicą. Większa dynamika jazdy.

Choć Passat jest bezkompromisowy, łatwo nim kierować. Szczególnie gdy jest wyposażony w nowoczesny, progresywny układ kierowniczy, który zachwyca nie tylko podczas sportowej jazdy, lecz także w codziennych sytuacjach.

Wyświetlacz Head-up

Wszystko w zasięgu wzroku. Wszystko pod kontrolą.

Opcjonalny wyświetlacz Head-up prezentuje ważne dla kierowcy informacje, takie jak znaki drogowe i wskazówki nawigacji, w zasięgu jego wzroku: przed przednią szybą.

Active Info Display.

Widzisz dokładnie te informacje, które chcesz widzieć.

Innowacyjny wyświetlacz wielofunkcyjny Active Info Display dzięki kilku profilom wyświetla w sposób czytelny i dostępny te informacje, których potrzebujesz.

Klimatyzacja Climatronic.

Zadbaj o odpowiedni klimat podróży.

Gdy w samochodzie podróżuje kilka osób, ustawienie właściwej temperatury może stanowić prawdziwe wyzwanie. Ze standardową, 3-strefową klimatyzacją Climatronic dyskusje typu „za ciepło, za zimno” należą do przeszłości.

Fotel ergoComfort.

Jeżeli zdrowie pleców leży Ci na sercu.

Funkcja masażu opcjonalnego, ogrzewanego fotela ergoComfort zapewnia wysoki komfort. Kierowca może dopasować fotel do swojej postury, odciążając w ten sposób kręgosłup.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.