Teraz jeszcze bardziej intuicyjny.

Golf to samochód, który od kilku pokoleń tworzy własną klasę. Teraz miedzy innymi dzięki unikalnej funkcji sterowania gestem rozumie Cię bez słów. Jak prawdziwy przyjaciel.

Jednym małym gestem można wiele osiągnąć.

Funkcja sterowania gestem.

Zawsze aktualne informacje.

Car-Net Guide & Inform.

Dokładnie te informacje, które chcesz widzieć.

Active Info Display.

Twój dobry znajomy ma teraz jeszcze nowszą stylistykę i wyposażenie.

Intrygujący, dynamiczny, przyciągający spojrzenia. Nowy Golf.

Wygląd zewnętrzny.

Elegancki towarzysz.

Nowy Golf już od pierwszego spojrzenia zachwyca wyglądem – wrażenie robią zarówno nowo zaprojektowane reflektory i zderzaki, dynamiczny grill chłodnicy, jak i tylny dyfuzor oraz wyjątkowy panel LED-owych świateł tylnych.

Wnętrze.

Więcej miejsca, więcej komfortu.

Przestrzeń, komfort, jakość, a przede wszystkim nowe technologie – to wszystko można znaleźć we wnętrzu nowego, jeszcze bardziej intuicyjnego Golfa. I wszystko służy jednemu celowi: by każda podróż przebiegała komfortowo i bezpiecznie. Pomoże w tym też funkcja sterowania gestem „Gesture control”, dostępna w ramach nawigacji Discover Pro.

Światła.

Nowy Golf ma doświadczenie i wie jak rozświetlić każdy mrok.

Zachwyci Cię stylistyka reflektorów Nowego Golfa. Do wyboru masz kilka atrakcyjnych wersji. Niezależnie od tego, na którą się zdecydujesz, reflektory zapewnią Ci doskonałą widoczność.

Koła.

Obręcze kół w Golfie. Jest w czym wybierać.

Wybór obręczy kół i opon w Golfie jest szeroki, tak aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Felgi aluminiowe dodatkowo podkreślą sportowy charakter samochodu.

Nowe pakiety wyposażenia R-Line wzbudzają emocje.

Podkreśl wyjątkowy styl swojego Nowego Golfa: dzięki pakietom wyposażenia R-Line samochód będzie wyglądał jeszcze dynamiczniej, a jego wnętrze zyska sportowy charakter. Ponadto kupując teraz Nowego Golfa zyskujesz 6 000 zł, a dodatkowe wyposażenie i dwuletnią ochronę pogwarancyjną masz w cenie.

Pakiet R-Line.

Z pakietami wyposażenia R-line możesz w pełni wyrazić swoje sportowe ambicje.

Imponujący design: dzięki licznym zewnętrznym elementom wykończeniowym oraz najwyższej jakości materiałom we wnętrzu opcjonalny pakiet R-Line doda sportowego charakteru Twojemu samochodowi.

Pakiet R-line Exterieur.

Twój Nowy Golf to prawdziwy sportowiec.

Dzięki opcjonalnemu pakietowi R-Line Exterieur, w którego skład wchodzi specjalny przedni zderzak, sportowy dyfuzor, czarne, błyszczące wloty powietrza oraz przedłużenia progów, Twój Golf zyska jeszcze bardziej wyjątkowy i sportowy wygląd.

Ekonomiczne silniki i wysokie osiągi, które codziennie zachwycają.

Zaskoczy Cię, jak przyjemnie mijają podróże w nowym Polo. Dzięki komfortowemu wyposażeniu siedzisz wygodnie i nie męczysz pleców na długich trasach. O optymalną temperaturę we wnętrzu dba opcjonalna klimatyzacja Climatronic.

Silniki.

Ciesz się dużą mocą przy niskim spalaniu.

Silniki benzynowe TSI i wysokoprężne TDI zapewniają dużą moc, niskie zużycie paliwa i niezwykłą przyjemność z jazdy.

4MOTION.

Prawdziwy przyjaciel pomoże Ci trzymać się trasy.

Chcesz zachować doskonałą trakcję nawet na mokrym i nierównym podłożu? Umożliwia to dostępny na życzenie napęd na wszystkie koła 4MOTION.

System aktywnego zarządzania cylindrami.

Oszczędzaj paliwo i daj odpocząć cylindrom.

Przy niewielkim zapotrzebowaniu na moc nawet nie zauważysz, gdy silnik zacznie pracować tylko z dwoma cylindrami. Jest to możliwe dzięki systemowi aktywnego zarządzania pracą cylindrów, który znacznie redukuje zużycie paliwa.

Funkcja wyboru profilu jazdy.

Nowy Golf rozumie Twój styl jazdy.

Wolisz jeździć ekonomicznie czy sportowo? A może przywiązujesz wagę do komfortu? Dzięki opcjonalnej funkcji wyboru profilu jazdy, Nowy Golf dopasuje się do Twojego stylu prowadzenia i warunków drogowych.

Infotainment – Nowy Golf zrozumie Cię bez słów.

Nowy Golf daje Ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w jeszcze bardziej intuicyjny i prosty sposób. Jego rewolucyjna funkcja sterowania gestem ułatwi każdą podróż.

Połączenia telefoniczne.

Z rękami na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Rozmawiaj przez telefon także podczas jazdy. Nowy Golf oferuje Ci dwie opcjonalne instalacje telefoniczne, które pozwalają na prowadzenie rozmów, bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Nowy Golf daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Systemy radiowe.

Możesz po prostu słuchać radia.

Lubisz słuchać muzyki podczas jazdy? Chcesz otrzymywać aktualne informacje i nie masz zamiaru rezygnować z najwyższego komfortu? Słusznie, bo możesz polegać na swoim Nowym Golfie, który oferuje Ci dwa dostępne systemy radiowe.

Nawigacja.

Pokochasz podróże z Nowym Golfem.

Dzięki wieloletniej przyjaźni z kierowcami Golf wie, czego potrzebujesz. Nowy model oferuje Ci dwa opcjonalne systemy nawigacyjne, a wraz z nimi szereg innowacyjnych funkcji. Samochód zapewni Ci doskonałą rozrywkę i niezawodnie poprowadzi do celu. Możesz na nim polegać.

Car-Net Guide & Inform.

Kompatybilny z mediami, ale prawdziwą łączność ma z Tobą.

Z Car-Net Guide & Inform odkryjesz interesujące miejsca, a także bez problemu trafisz na najbliższy parking lub stację benzynową. Car-Net pozwoli Ci sprawdzić wiadomości w Internecie oraz zaktualizować dane dotyczące ruchu drogowego, a w razie potrzeby pomoże również zmodyfikować trasę.

Nowy Golf wspiera w każdej sytuacji.

Lata doświadczeń z kierowcami zaowocowały powstaniem inteligentnych systemów wspomagania kierowcy zapewniających większy komfort jazdy. Nowy Golf, teraz jeszcze bardziej intuicyjny, wspiera Cię w krytycznych sytuacjach lub pomaga ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że Twój samochód zawsze Cię wspiera.

Front Assist i ACC.

Duże natężenie ruchu? Dla Nowego Golfa to żaden kłopot.

Aktywny tempomat ACC sprawi, że dotrzesz do celu mniej zmęczony, razem z system otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście, a także funkcją rozpoznawania pieszych, należy do wyposażenia seryjnego od wersji Highline.

Asystent parkowania Park Assist.

Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Wciąż parkujesz samodzielnie? Daj sobie pomóc. Jeszcze bardziej intuicyjny Nowy Golf zaoszczędzi Ci kręcenia kierownicą i pomoże znaleźć miejsce parkingowe. To dzięki wyposażeniu w opcjonalny asystent parkowania Park Assist. Dodatkowo, dzięki czujnikom ultradźwiękowym będziesz wiedział, czy Twój Golf zmieści się w lukę parkingową. I to się nazywa współpraca.

Asystent jazdy w korku i Emergency Assist.

Korki? Dla Ciebie i Nowego Golfa to nie problem.

Opcjonalny asystent jazdy w korkach ułatwia stresującą jazdę po zatłoczonych drogach i pomaga uniknąć typowych w takich sytuacjach kolizji. Dostępny na życzenie system Emergency Assist rozpoznaje, kiedy kierowca traci zdolność jazdy, i przejmuje na siebie prowadzenie samochodu.

Czujnik Blind spot.

Twój Nowy Golf dba o bezpieczną zmianę pasa i wygodny wyjazd z miejsca parkingowego.

Dzięki opcjonalnemu czujnikowi martwej strefy Blind Spot wraz z systemem wspomagania wyjazdu z parkingu Rear Traffic Alert, Nowy Golf w granicach swoich możliwości ostrzeże Cię o pojazdach znajdujących się w martwej strefie. Podczas wyjeżdżania tyłem z parkingu system monitoruje obszar za pojazdem i obok
niego.

Komfort w Nowym Golfie to zwieńczenie budowanej od lat przyjaźni.

Intrygujący, dynamiczny, przyciągający spojrzenia. Nowy Golf.

Active Info Display.

Nowy Golf pokazuje Ci dokładnie te informacje, które chcesz widzieć.

Analogowy obrotomierz to już przeszłość. Nowy Golf zastępuje tradycyjne, okrągłe zegary na wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Innowacyjny wielofunkcyjny wyświetlacz Active Info Display pokazuje informacje daleko wykraczające poza prędkość i poziom paliwa. I na tym polega dobra współpraca.

Skórzana tapicerka.

Postaw na ponadczasową elegancję.

Ciesz się wyjątkowym luksusem podczas każdej podróży. Jako wyposażenie opcjonalne Nowego Golfa możesz wybrać tapicerkę z najwyższej jakości skóry lub materiału ArtVelours w pakiecie z podgrzewanymi siedzeniami.

Dynaudio Excite.

Nowy Golf oczaruje Cię perfekcyjnym brzmieniem muzyki.

Czy to możliwe, aby muzyka w samochodzie brzmiała lepiej niż ze sprzętu HiFi? Teraz tak. Nowy Golf ma dostępny na życzenie system nagłaśniający DYNAUDIO Excite, który jest perfekcyjnie dostrojony do akustyki wnętrza samochodu i gwarantuje brzmienie w jakości, która Cię zaskoczy. Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do dźwięku high-end.

Fotel ergoActive.

Nowy Golf zadba o Twoje plecy.

Dostępny opcjonalnie fotel sportowy ergoActive z 14-kierunkową regulacją zapewnia doskonały komfort siedzenia. Fotel dopasowuje się do kształtu ciała kierowcy – w ten sposób oprócz wygodnej pozycji gwarantuje także odciążenie kręgosłupa. Co więcej, jest wyposażony w zintegrowaną funkcję masażu oraz układ podgrzewania.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.