Zaskakująco przestronny. Najbardziej intuicyjny.

Nowy Golf Variant ma bagażnik o pojemności aż 605 litrów w standardowej konfiguracji (i 1620 litrów po złożeniu siedzeń). Niska krawędź załadunku i regulowana podłoga bagażnika ułatwiają pakowanie. Liczne systemy wspomagające oraz nagrodzony za swą intuicyjność system radio-nawigacyjny, zapewniają bezpieczeństwo i rozrywkę. Nowego Golfa Varianta doceni cała rodzina, w każdej podróży

Komfort w Nowym Golfie Variancie

Rozgośćcie się w Nowym Golfie Variancie. Dzięki jego niesamowicie intuicyjnej obsłudze, bogatemu wyposażeniu podstawowemu i wielu dodatkom każdy znajdzie w nim dla siebie wygodne miejsce.

Bagażnik.

Chcesz przewieźć większe przedmioty? Dla Nowego Golfa Varianta to pestka.

Przestrzeń bagażowa Twojego Nowego Golfa Varianta jest ogromna i praktycznie zagospodarowana. Obniżana podłoga bagażnika, zaczepy do mocowania i składane tylne siedzenia – to tylko kilka przykładów praktycznych rozwiązań wchodzących w skład standardowego wyposażenia.

Rozsuwany dach panoramiczny.

Widok, który zachwyci wszystkich pasażerów.

Ciesz się światłem – dzięki dostępnemu na życzenie panoramicznemu dachowi nawet pasażerowie na tylnych siedzeniach będą mogli podziwiać piękne widoki, a do wnętrza samochodu wpadnie więcej światła i świeżego powietrza.

Active Info Display.

Nowy Golf Variant pokazuje Ci dokładnie te informacje, które chcesz widzieć.

Analogowy obrotomierz to już przeszłość. Nowy Golf zastępuje tradycyjne, okrągłe zegary wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości. Innowacyjny wielofunkcyjny wyświetlacz Active Info Display pokazuje informacje daleko wykraczające poza prędkość i poziom paliwa. I na tym polega dobra współpraca.

Skórzana tapicerka.

Postaw na ponadczasową elegancję.

Jako wyposażenie opcjonalne Twojego Nowego Golfa Varianta możesz wybrać tapicerkę z najwyższej jakości skóry lub materiału ArtVelours w pakiecie z podgrzewanymi siedzeniami. Podczas każdej podróży będziesz cieszyć się wyjątkowym luksusem.

Przyjaciel rodziny

Trzy słowa, które najlepiej opisują wygląd nowego Golfa Varianta: przestronny, elegancki i dynamiczny. Ten model naprawdę przyciąga wzrok.

Wygląd zewnętrzny.

Miło popatrzeć na tak atrakcyjny samochód.

O tym, że nowy Golf Variant jest czymś więcej niż tylko praktycznym samochodem, przekonasz się od razu, gdy zauważysz jego dynamiczną i elegancką formę oraz wysokiej jakości detale. Ten model został stworzony, by wyglądać stylowo w każdej sytuacji.

Wnętrze.

Więcej miejsca, więcej komfortu.

Przestrzeń, komfort, jakość, a przede wszystkim nowe technologie – to wszystko można znaleźć we wnętrzu nowego, jeszcze bardziej intuicyjnego Golfa Varianta. Wszystko służy jednemu celowi: by każda podróż przebiegała komfortowo i bezpiecznie.

Światła.

Reflektory LED. Nowy Golf Variant błyszczy na drodze.

Zadbaj o odpowiednie oświetlenie drogi – Golf Variant oferuje zaawansowane technologicznie reflektory, a wraz z nimi całą gamę dodatkowych funkcji.

Koła.

Obręcze kół dla Golfa Varianta. Jest w czym wybierać.

Wybór obręczy kół i opon do Nowego Golfa Variant jest szeroki, tak aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Felgi aluminiowe dodatkowo podkreślą sportowy charakter samochodu.

Stary znajomy, nowe pakiety wyposażenia R-Line.

Nadaj sportowy charakter swojemu Nowemu Golfowi Variant: pakiety wyposażenia R-Line to doskonały sposób, by Twój samochód wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo.

Pakiet R-Line.

Dzięki pakietowi R-Line Twój Nowy Golf Variant stanie się jeszcze bardziej dynamiczny.

Imponujący design: dzięki licznym zewnętrznym elementom wykończeniowym oraz najwyższej jakości materiałom we wnętrzu opcjonalny pakiet R-Line podkreśli sportowy charakter Twojego samochodu.

Pakiet R-line Exterieur.

Twój Nowy Golf Variant to prawdziwy sportowiec.

Dzięki opcjonalnemu pakietowi R-Line Exterieur, w którego skład wchodzi specjalny przedni zderzak, sportowy dyfuzor, czarne, błyszczące wloty powietrza oraz przedłużenia progów, Twój Golf Variant zyska jeszcze bardziej wyjątkowy i sportowy wygląd.

Ekonomiczne silniki i wysokie osiągi.

Silniki w Nowym Golfie Variancie są idealne dla osób, które kochają podróżować, a przy tym zależy im na niskich kosztach użytkowania samochodu. Oszczędność zwiększa się dzięki zaawansowanej technologii podnoszącej wydajność i poprawiającej dynamikę przenoszenia mocy. To m.in dzięki temu całkowity koszt użytkowania pojazdu jest jeszcze niższy.

Funkcja wyboru profilu jazdy.

Nowy Golf Variant rozumie Twój styl jazdy.

Wolisz jeździć ekonomicznie czy sportowo? A może przywiązujesz wagę do komfortu? Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu Twój Nowy Golf Variant dostosuje się do Twojego stylu jazdy i warunków drogowych.

4MOTION.

Prawdziwy przyjaciel pomoże Ci trzymać się trasy.

Chcesz zachować doskonałą trakcję nawet na mokrym i nierównym podłożu? Umożliwia to dostępny na życzenie napęd na wszystkie koła 4MOTION.

Silniki.

Ciesz się dużą mocą przy niskim spalaniu.

Silniki benzynowe TSI i wysokoprężne TDI zapewniają dużą moc, niskie zużycie paliwa i niezwykłą przyjemność z jazdy.

System aktywnego zarządzania cylindrami.

Oszczędzaj paliwo i daj odpocząć cylindrom.

Przy niewielkim zapotrzebowaniu na moc nawet nie zauważysz, gdy silnik zacznie pracować tylko z dwoma cylindrami. Jest to możliwe dzięki systemowi aktywnego zarządzania pracą cylindrów, który znacznie redukuje zużycie paliwa.

Infotainment

Nowy Golf Variant daje Ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w jeszcze bardziej intuicyjny i prosty sposób. Jego rewolucyjna funkcja sterowania gestem ułatwi każdą podróż.

Radio i nawigacja.

Dobrze, kiedy można samemu wybrać towarzyszy podróży.

W Twoim Golfie Variant to Ty decydujesz, czego będziesz słuchał. Masz do wyboru dwa systemy radiowe, każdy z dopasowanymi głośnikami, łatwą obsługą i wieloma opcjami podłączenia sprzętu. Możesz wybrać także jeden z dwóch systemów nawigacji, które spełniają wysokie wymagania stawiane multimediom.

Car-Net Guide & Inform.

Bądź zawsze na bieżąco.

Z Car-Net Guide & Inform odkryjesz interesujące miejsca, a także bez problemu trafisz na najbliższy parking lub stację benzynową. Car-Net pozwoli Ci sprawdzić wiadomości w Internecie oraz zaktualizować dane dotyczące ruchu drogowego, a w razie potrzeby pomoże również zmodyfikować trasę.

Połączenia telefoniczne.

Z rękami na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Rozmawiaj przez telefon także podczas jazdy. Nowy Golf Variant oferuje Ci dwie opcjonalne instalacje telefoniczne, które pozwalają na prowadzenie rozmów, bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Dynaudio Excite.

Nowy Golf Variant oczaruje Cię perfekcyjnym brzmieniem muzyki.

Czy to możliwe, aby muzyka w samochodzie brzmiała lepiej niż ze sprzętu HiFi w domu? Teraz tak. Nowy Golf Variant ma dostępny na życzenie system nagłaśniający DYNAUDIO Excite, który jest perfekcyjnie dostrojony do akustyki wnętrza samochodu i gwarantuje brzmienie w jakości, która Cię zaskoczy Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do dźwięku high-end.

Nowy Golf Variant sprawdzi się w każdej sytuacji.

Lata doświadczeń z kierowcami zaowocowały powstaniem inteligentnych systemów wspomagania kierowcy zapewniających większy komfort jazdy. Nowy Golf, teraz jeszcze bardziej intuicyjny, wspiera Cię w trudnych sytuacjach lub zapobiega im. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że Twój samochód zawsze Cię wspiera.

Asystent parkowania z przyczepą.

Manewrowanie z przyczepą stało się dziecinnie proste.

Spokojnie, Twój Nowy Golf Variant wesprze Cię przy trudnych manewrach. Trailer Assist przejmie siebie kierowanie pojazdem podczas parkowania i manewrowania z przyczepą.

Czujnik Blind spot.

Twój Nowy Golf Variant dba o bezpieczną zmianę pasa i wygodny wyjazd z miejsca parkingowego.

Dzięki opcjonalnemu czujnikowi Blind Spot wraz z systemem wspomagania wyjazdu z parkingu Rear Traffic Alert, Nowy Golf Variant w granicach swoich możliwości ostrzeże Cię o pojazdach znajdujących się w martwej strefie. Podczas wyjeżdżania tyłem z parkingu system monitoruje obszar za pojazdem i obok niego.

System obserwacji otoczenia i aktywny tempomat ACC.

Duże natężenie ruchu? Dla nowego Golfa Variant to żaden kłopot.

Aktywny tempomat ACC sprawi, że dotrzesz do celu mniej zmęczony, razem z system otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście, a także funkcją rozpoznawania pieszych, należy do wyposażenia seryjnego od wersji Highline.

Asystent jazdy w korku i Emergency Assist.

Korki? Dla Ciebie i Nowego Golfa to nie problem.

Opcjonalny asystent jazdy w korkach ułatwia stresującą jazdę po zatłoczonych drogach i pomaga uniknąć typowych w takich sytuacjach kolizji. Dostępny na życzenie system Emergency Assist rozpoznaje, kiedy kierowca traci zdolność jazdy, i przejmuje na siebie prowadzenie samochodu.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.