Przestronny Golf.

O wyjątkowej pozycji Golfa Sportsvana w rodzinie Golfów świadczy jego nazwa oraz charakterystyczna stylistyka – sportowa na zewnątrz i wyjątkowo przestronna wewnątrz.

Komfort.

Cud przestrzenny na wysokim poziomie. Nowy Golf Sportsvan oferuje miejsce dla całej rodziny i dużego bagażu. Podwyższona pozycja siedząca zapewnia lepszą widoczność oraz wygodniejsze wsiadanie i wysiadanie.

Koncepcja przestrzenna

Dużo miejsca na Twoje plany.

Nowy Golf Sportsvan pokazuje swoją prawdziwą wielkość przede wszystkim we wnętrzu. Inteligentne rozwiązania, jak na przykład przesuwna tylna kanapa, znacznie zwiększają jego możliwości transportowe.

Personalizacja

Taki, jak chcesz. Zupełnie automatycznie.

Nowy Golf Sportsvan na życzenie dostosowuje się do Twoich preferencji. Dzięki funkcji Key Memory samochód rozpoznaje kierowcę i na przykład włącza ulubioną stację muzyczną, ustawia odpowiednio klimatyzację i aktywuje Twój profil jazdy.

Składane stoliki.

Stoliczku, rozłóż się!

Od wersji wyposażenia Comfortline kieszenie i składane stoliki w oparciach przednich siedzeń poprawiają komfort podróży pasażerów siedzących na tylnej kanapie.

Schowki

Najważniejsze rzeczy możesz mieć w zasięgu wzroku i pod ręką.

Możesz je schować w praktycznym schowku na tablicy rozdzielczej lub w wielu innych schowkach. A seryjny, chłodzony schowek podręczny zadba o właściwą temperaturę prowiantu na drogę.

Schowki w drzwiach

Ty się przemieszczasz, lecz niektóre rzeczy pozostają zawsze na swoim miejscu.

W kieszeniach w drzwiach możesz przewozić wiele małych przedmiotów. Koniec z długim szukaniem.

Komfort siedzeń

W Golfie Sportsvan będziesz się cieszył wyższym komfortem siedzeń.

Podwyższona pozycja siedząca poprawia widoczność i ułatwia wsiadanie oraz wysiadanie. Podłokietnik oraz przesuwna tylna kanapa ułatwiają pasażerom znalezienie wygodniejszej pozycji siedzącej.

Fotel ergoActive

Dbaj o swój kręgosłup.

Twoje nowe ulubione miejsce siedzące? Opcjonalny fotel ergoActive z 14-kierunkową regulacją pozwala dopasować się do postury kierowcy i odciąża kręgosłup, podnosząc komfort podróży. Innowacyjny fotel posiada zintegrowaną funkcję masażu i jest ogrzewany.

Design

Design i wyposażenie wnętrza Golfa Sportsvan zachwycają ponadczasową elegancją.

Duża przestrzeń na bagaż.

Większa powierzchnia – mniej stresu przy pakowaniu.

Kilka ruchów wystarczy, aby złożyć tylną kanapę i otrzymać dużą powierzchnię ładunkową. Zmienna wysokość podłogi znacznie ułatwia wkładanie dużych i ciężkich przedmiotów.

Panoramiczny rozsuwany dach.

Zostaw codzienność za sobą i wpuść słońce do wnętrza.

Ciesz się wnętrzem wypełnionym światłem, niezależnie czy świeci słońce, czy też niebo zakryte jest chmurami. Opcjonalny, elektrycznie rozsuwany/unoszony dach panoramiczny wpuszcza do wnętrza nowego Golfa Sportsvan światło i świeże powietrze.

Reflektory LED

Optymalne światło, także poza samochodem.

Opcjonalne reflektory LED podkreślają interesującą stylistykę nowego Golfa Sportsvan. Diody zużywają niewiele energii a ich światło o barwie zbliżonej do światła dziennego minimalizuje zmęczenie oczu.

Nadwozie

Zrób wrażenie sportowym wyglądem.

Golf Sportsvan nie wyprze się przynależności do rodziny Golfów. Ma typowe dla Golfa cechy, jednocześnie jednak różni się od innych. Niepowtarzalność wyglądu zewnętrznego wynika z jego wszechstronności.

Wnętrze

Tu możesz odpocząć.

Wnętrze nowego Golfa Sportsvan będzie Cię codziennie zachwycać od nowa swoją wysoką jakością i przemyślaną koncepcją schowków.

Obręcze kół

Obręcze kół dla Golfa Sportsvan. Jest w czym wybierać.

Sam zdecyduj, które obręcze kół najlepiej pasują do Twojego nowego Golfa Sportsvan. Spełnij swoje życzenia i nadaj Twojemu Golfowi Sportsvan osobistą nutę. W bogatej ofercie znajdziesz obręcze ze stopu metali lekkich podkreślające sportową stylistykę modelu.

Skóra Vienna

Postaw na ponadczasową elegancję

Wybierz dla swojego nowego Golfa Sportsvan najwyższej jakości tapicerkę ze skóry lub mikrowłókniny i ciesz się wyjątkowym poczuciem luksusu podczas każdej podróży. Najwyższy komfort zapewni między innymi ogrzewanie siedzeń oraz dobrze leżąca w dłoniach kierownica wielofunkcyjna.

Asystenci kierowcy

Poczuj się pewnie dzięki rozwiązaniom technicznym, które ułatwiają prowadzenie samochodu. W nowym Golfie Sportsvan inteligentne systemy wspomagające dbają o Twój komfort i w granicach swoich możliwości pomagają zachować kontrolę w niebezpiecznych sytuacjach lub nawet całkowicie ich uniknąć.

Asystent jazdy w korkach

Korki mogą być mniej stresujące.

Opcjonalny asystent jazdy w korkach ułatwia kierowcy prowadzenie samochodu. System – w granicach swoich możliwości – przyspiesza, hamuje i utrzymuje wybrany pas ruchu.

Emergency Assist

Dba, abyś uniknął nieprzyjemnego przebudzenia.

Dostępny na życzenie system Emergency Assist w granicach swoich możliwości reaguje, gdy kierowca przez dłuższy czas nie wykazuje aktywności.

System rozpoznający pieszych

Większe bezpieczeństwo dla pieszych.

Standardowa funkcja rozpoznawania pieszych umożliwia – w granicach możliwości systemu – uniknięcie wypadku z udziałem pieszych lub ograniczenie jego skutków.

Park Assist

Parkowanie może być naprawdę łatwe.

Z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist bez problemu zaparkujesz tam, gdzie chcesz. System w granicach swoich możliwości wprowadzi samochód na miejsce parkingowe.

Czujnik Blind Spot

Zobacz inne pojazdy, zanim się za bardzo zbliżą.

Opcjonalny czujnik Blind Spot w granicach możliwości systemu ostrzega kierowcę diodą w lusterku zewnętrznym przed pojazdami znajdującymi się w martwym polu widzenia. Przy wyjeździe tyłem z miejsca parkingowego zintegrowany z systemem asystent wyjazdu z miejsca parkingowego obserwuje obszar za samochodem i ostrzega w przypadku zarejestrowania nadjeżdżającego od tyłu innego pojazdu.

Aktywny tempomat ACC i Front Assist

Wygoda podczas jazdy i ochrona przed niespodziankami.

Standardowy od wersji Comfortline aktywny tempomat ACC pomoże w granicach swoich możliwości utrzymać odpowiednią odległość od jadącego z przodu pojazdu. Front Assist może ochronić Ciebie i otoczenie przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

Trailer Assist

Manewrowanie staje się prostsze – także z przyczepą.

Każdy, kto kiedyś próbował manewrować z przyczepą wie, jakie to może być trudne. W takim przypadku bardzo pomocny jest opcjonalny system Trailer Assist. Kierowca wybiera tylko kierunek jazdy, obsługiwać pedał przyspieszenia i hamulca oraz obserwować sytuację, a asystent w granicach możliwości systemu samodzielnie wprowadza przyczepę tyłem na wybrane miejsce.

System rozpoznający zmęczenie kierowcy

Aby nie dopadło Cię zmęczenie.

System rozpoznający zmęczenie kierowcy nigdy nie zmęczy się czuwaniem, byś nie zasnął. System ocenia zachowanie się kierowcy podczas jazdy i zaleca przerwę na odpoczynek, jeżeli stwierdzi brak koncentracji.

Infotainment.

Możesz czuć się wspaniale nie tylko na domowej kanapie, lecz również w swoim nowym Golfie Sportsvan. Dzięki innowacyjnym systemom Infotainment możesz słuchać ulubionej muzyki lub korzystać z usług online, by na przykład odkryć nowe, interesujące miejsca

Systemy radiowe i nawigacyjne

Możesz po prostu słuchać radia.

Od porannego uruchomienia silnika po wieczorną serenadę. Lubisz słuchać muzyki jadąc samochodem, ale chciałbyś przy tym otrzymywać najnowsze informacje i nie rezygnować z najwyższego komfortu? Na pewno zachwycą Cię systemy radiowe i nawigacyjne dla nowego Golfa Sportsvan.

Telefon

Nie trać zasięgu, gdziekolwiek jesteś.

Z opcjonalnymi złączami telefonicznymi Comfort i Business możesz korzystać z sieci komórkowej i rozmawiać przez telefon, nie odrywając rąk od kierownicy.

Car-Net Guide & Inform

Nigdy więcej nie stracisz zasięgu.

Nie przejmuj się tym, że wyruszasz w nieznaną sobie okolicę. Z Car-Net Guide & Inform* znajdziesz interesujące cele, wolne miejsca parkingowe czy najtańszą stację benzynową w pobliżu. Możesz także otrzymywać aktualne informacje o ruchu drogowym z opcjonalną funkcją propozycji objazdu lub sprawdzać wiadomości z Internetu.

Car-Net Security & Service.

Chroni Ciebie i Twój samochód.

Z opcjonalnymi usługami Car-Net Security & Service będziesz miał dostęp do istotnych informacji o swoim samochodzie. Usługa Wzywania pomocy, w razie wypadku i w granicach możliwości systemu, automatycznie nawiąże połączenie z centralą pomocy drogowej Volkswagena. W oparciu o dane z czujników zderzeniowych, pozycja samochodu i najważniejsze informacje zostaną automatycznie przekazane do centrali i zostaną wezwane odpowiednie służby. Panel z trzema przyciskami umożliwia także samodzielne wezwanie pomocy, na przykład jeżeli będziesz świadkiem wypadku.

Car-Net App-Connect

Korzystaj ze swoich aplikacji także w Twoim Volkswagenie.

Opcjonalna funkcja Car-Net App-Connect pozwala obsługiwać wiele aplikacji smartfona przy użyciu ekranu dotykowego systemu Infotainment na konsoli środkowej. W zależności od modelu smartfona, łączy się on z systemem Infotainment przez interfejs MirrorLink®, Apple CarPlay™ lub Android Auto™ firmy Google.

Efektywność

Silniki nowego Golfa Sportsvan pozwalają na dynamiczną jazdę a jednocześnie są oszczędne.

Silniki

Pełna moc przy małym zużyciu paliwa.

Silniki benzynowe TSI i wysokoprężne TDI są mocne, dynamiczne i zużywają niewiele paliwa.

Silniki benzynowe TSI i wysokoprężne TDI są mocne, dynamiczne i zużywają niewiele paliwa.

Oszczędzaj paliwo i daj odpocząć cylindrom.

Przy niewielkim zapotrzebowaniu na moc nawet nie zauważysz, gdy silnik zacznie pracować tylko z dwoma cylindrami. Jest to możliwe dzięki systemowi aktywnego zarządzania pracą cylindrów, który znacznie redukuje zużycie paliwa.

Adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC

Zawieszenie dopasowane do sytuacji.

Opcjonalna, adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC dostosowuje ustawienie amortyzatorów do aktualnej sytuacji i rodzaju nawierzchni. Kierowca może wybrać sportowe, komfortowe lub normalne dostrojenie amortyzatorów.

Funkcja wyboru profilu jazdy

Nowy Golf Sportsvan rozumie Twój styl jazdy.

Wolisz jeździć ekonomicznie czy sportowo? A może przywiązujesz wagę do komfortu? Dzięki opcjonalnej funkcji wyboru profilu jazdy, nowy Golf Sportsvan dopasuje się do Twojego stylu prowadzenia i warunków drogowych.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.