Całkowita przemiana.

Całkowicie nowy design, najnowsze technologie i zupełnie nowe doznania. Nowe Polo zaskoczy Cię całkowitą przemianą. Nowa stylistyka z nisko poprowadzoną linią boczną, dynamicznymi załamaniami płaszczyzn i nowymi reflektorami to dopiero początek wrażeń, które na Ciebie czekają. Gdy wsiądziesz do środka i ruszysz przed siebie doświadczysz jak wielką rewolucję przeszło Nowe Polo.

Wyposażenie i stylistyka

Nowe Polo jest niezawodne, bezpieczne i sportowe. Czysty język formy i eleganckie prowadzenie linii wprowadzają perfekcyjną równowagę między designem a funkcjonalnością. Polo imponuje nowoczesnymi rozwiązaniami wpływającymi na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Krótko mówiąc: nowym Polo po prostu chce się jeździć.

Wygląd zewnętrzny.

Pokaż pewność siebie.

Przód nadwozia z długą maską silnika wygląda sportowo, a dzięki poziomym liniom wydaje się jeszcze szerszy. Sportowy wygląd nowego Polo, kompaktowe wymiary i krótkie zwisy gwarantują niezapomnianą przyjemność z jazdy.

Wnętrze.

Więcej miejsca, więcej komfortu.

Do najatrakcyjniejszych elementów wnętrza Polo należą: oświetlenie Ambiente (wersja Highline i GTI), siedzenia z opcjonalnym podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz nowe aplikacje dekoracyjne. Polo stało się też większe, dzięki czemu zarówno osoby z przodu, jak i z tyłu samochodu mają więcej przestrzeni nad głowami i więcej miejsca na nogi.

Światła.

Rozświetlą każdą ciemność.

Nowe Polo z seryjnymi, diodowymi światłami do jazdy dziennej i halogenowymi reflektorami wygląda interesująco i zapewnia doskonałe oświetlenie drogi. Na życzenie możesz dodać do niego sportowe akcenty, wybierając diodowe światła przednie i tylne.

Obręcze kół,

W Obręcze kół dla nowego Polo. Jest w czym wybierać.

Sam zadecyduj, z którymi obręczami kół nowe Polo wygląda najlepiej. W bogatej ofercie znajduje się szeroki wybór obręczy ze stopu metali lekkich, które nadadzą Twojemu Polo niepowtarzalny styl.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – nowe Polo daje Ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Radio

Możesz po prostu słuchać radia.

Lubisz słuchać muzyki podczas jazdy? Chcesz otrzymywać aktualne informacje i nie masz zamiaru rezygnować z najwyższego komfortu? Z pewnością zachwycą Cię oba systemy radiowe oferowane przez nowe Polo.

Nawigacja

Nadkładaj drogi tylko wtedy, gdy warto.

Najkrótsza droga nie zawsze jest tą najlepszą. Opcjonalny system nawigacji Dicover Media z Car-Net pozwoli Ci uniknąć korków i odkryć nowe miejsca.

Telefon

Z rękami na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Rozmawiaj przez telefon także podczas jazdy. Nowe Polo oferuje Ci opcjonalną instalację telefoniczną Comfort, która pozwala na prowadzenie rozmów bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Car-Net

Nigdy więcej jazdy bez internetu.

Dzięki smartfonowi jesteś online zawsze, gdy zechcesz. Dlaczego w samochodzie miałoby być inaczej? Dzięki usługom online Car-Net możesz w nowym Polo korzystać z wielu zalet internetu. Spróbuj i przekonaj się, jakie to wygodne.

Systemy wspomagające.

Inteligentne systemy wspomagające w nowym Polo podnoszą komfort jazdy, a także pomagają opanować krytyczne sytuacje lub nawet ich uniknąć. Nawet jeżeli będziesz korzystać z tych technologii sporadycznie, dobrze wiedzieć, że Twój samochód Cię wspiera.

Bezpieczeństwo

Nowe Polo czuwa nad Twoim bezpieczeństwem.

Nieprzewidziane sytuacje na drodze mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Nowe Polo czuwa nad bezpieczeństwem Twoim i Twoich pasażerów.

Jazda

Nic dziwnego, że każdy chce prowadzić.

Prowadzenie nowego Polo jest po prostu przyjemne. Wpływają na to praktyczne systemy wspomagające, które czynią jazdę bardziej komfortową. Aktywny tempomat pozwoli Ci na odrobinę relaksu podczas długich podróży, a systemy wspomagające w ruchu drogowym ułatwią pokonywanie codziennych tras.

Parkowanie

Wygoda w trasie i na parkingu.

Parkowanie może być prawdziwą próbą cierpliwości. Na szczęście opcjonalne systemy wspierające parkowanie w nowym Polo znacznie ułatwiają ten trudny nieraz manewr.

Komfort.

Zaskoczy Cię, jak przyjemnie mijają podróże w nowym Polo. Dzięki komfortowemu wyposażeniu siedzisz wygodnie i nie męczysz pleców na długich trasach. O optymalną temperaturę we wnętrzu dba opcjonalna klimatyzacja Climatronic.

Active Info Display

Nowe Polo pokazuje Ci dokładnie te informacje, które chcesz widzieć.

Analogowe wskaźniki to już przeszłość. Zamień na życzenie klasyczne zegary na wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Innowacyjny, nowoczesny Active Info Display prezentuje informacje daleko wykraczające poza prędkość i poziom paliwa.

Komfort siedzeń

Komfort, na jaki zasługujesz.

Na długich trasach lub podczas krótkich przejażdżek – w nowym Polo zawsze będziesz siedział wygodnie. Seryjne, ergonomiczne siedzenia chronią Twój kręgosłup i są tak wygodne, że prawie zapomnisz, że znajdujesz się w samochodzie.

Klimatyzacja Climatronic.

Zadbaj o odpowiedni klimat podróży.

Jeżeli w samochodzie podróżuje kilka osób, ustawienie właściwej temperatury może nie być łatwe. Dzięki opcjonalnej, 2-strefowej klimatyzacji Climatronic dyskusje typu „za ciepło, za zimno” należą już do przeszłości.

Dach panoramiczny

Słońce, wiatr i widoki: rozsuwany dach jest otwarty na wszystko.

Ciesz się pięknymi widokami: z opcjonalnym panoramicznym rozsuwanym dachem możesz podziwiać niebo i wpuścić do wnętrza nowego Polo dużo światła oraz świeżego powietrza.

Keyless Access

To nie magia, to system Keyless Access.

Możesz wsiąść do samochodu nie biorąc kluczyka do ręki. Dzięki opcjonalnemu systemowi zamykania i uruchamiania silnika Keyless Access wystarczy, że kluczyk będziesz miał przy sobie. Również silnik może zostać uruchomiony bez wkładania kluczyka do stacyjki – musisz jedynie wcisnąć przycisk zapłonu.

Technologia.

Nowoczesna technologia silników Polo charakteryzuje się dużą mocą i wysokim momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Silniki

Podwójna korzyść.

Silniki benzynowe TSI oraz silniki wysokoprężne TDI charakteryzują się dużą mocą przy niskim zużyciu paliwa.

Funkcja wyboru profilu jazdy

Nowe Polo dopasowuje się do Twojego stylu jazdy.

Wolisz jeździć ekonomicznie czy sportowo? A może przywiązujesz wagę do komfortu? Z opcjonalną funkcją wyboru profilu jazdy dopasujesz charakterystykę samochodu do Twojego stylu jazdy i do warunków na drodze.

System Start-Stop

Przy hamowaniu odzyskujesz energię.

Silnik, który pracuje na czerwonym świetle, niepotrzebnie zużywa energię. Dlatego system Start-Stop wyłącza go, gdy tylko kierowca zdejmie nogę ze sprzęgła. To jednak nie koniec oszczędności – energia powstająca przy hamowaniu jest odzyskiwana i magazynowana w akumulatorze.

Indywidualizacja

Wybierz jeden z wielu dostępnych pakietów i skonfiguruj swoje nowe Polo, jak tylko Ci się tylko podoba. Podkreśl charakter samochodu wybranymi detalami i nadaj mu niepowtarzalny styl.

Pakiet dekoracyjny

Postaw na indywidualny charakter wnętrza.

Nowe Polo oferuje Ci pakiet dekoracyjny dopasowany do Twojego gustu, z dwoma kolorystykami do wyboru. Tablica rozdzielcza i inne elementy stylistyczne są odpowiednio dopasowane do wybranej opcji kolorystycznej.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.