e-up! Wciśnij elektryczny pedał gazu.

Chcesz przejść na e-mobilność? Z e-up! to żaden problem! Mocny silnik elektryczny zapewni Ci doskonałe wrażenia podczas każdej jazdy – nie emituje spalin i zapewnia zasięg aż do 160 km. e-up! to wspaniały towarzysz codziennych podróży.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego e-up!. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Wygląd zewnętrzny.

Nawet najmniejsze detale robią wielkie wrażenie.

Dynamika połączona z niespotykanym designem: atrakcyjne elementy zewnętrzne e-up! sprawią, że nie będziesz mógł oderwać od niego wzroku.

Wnętrze.

e-up! Piękny nie tylko na zewnątrz.

Otwórz drzwi e-up! i zachwyć się niezwykle przestronnym wnętrzem.

Wyposażenie.

e-up! dba o Twój komfort podczas podróży.

Wyjątkowość w pakiecie: e-up! jest dobrze wyposażony i oferuje wiele praktycznych dodatków.

Aplikacja Car-Net e-Manager.

Wsiadaj w e-up! i ruszaj w drogę.

Elektryczny e-up! zapewnia zdalną kontrolę nad wieloma funkcjami samochodu – możesz nawet zaplanować kolejną podróż, nie wychodząc z domu. Pozostaje tylko…wsiąść i jechać.

Efektywność

Jeździsz dużo i chętnie, ale chciałbyś zużywać niewiele paliwa? Nowoczesny silnik w e-up! wyróżnia się oszczędnością, mocą i osiągami.

Zasięg.

Na codzienne trasy… i nie tylko.

Pojemność baterii bez problemu wystarczy na codzienną jazdę.

Opcje ładowania.

Ładowanie e-up! jest niezwykle proste!

Samochód został wyposażony w „korek wlewu”, za którym mieści się interfejs do ładowania akumulatora.

Ekonomia.

Jazda przyjazna środowisku.

Cenisz sobie ekologię i ekonomię? e-up! także. Nie tylko ograniczasz emisje, lecz także zużycie niektórych części eksploatacyjnych.

Układ jezdny.

Ruszaj z pełną mocą.

Pełna moc już na starcie: niemal bezgłośna jazda e-up! ucieszy nie tylko Ciebie, lecz także osoby w Twoim otoczeniu. Innowacyjny układ jezdny e-up! charakteryzuje się niskim poborem energii oraz wysoką mocą, dzięki czemu zapewnia cichą i dynamiczną jazdę.

Komfort

Rozgość się w e-up! Dzięki bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszyć się nim na nowo każdego dnia.

Oświetlenie Ambient.

Poczuj wyjątkową atmosferę. Światło stało się elementem stylistycznym.

Pozwól mu błyszczeć – dzięki oświetleniu Ambient wnętrze Twojego e-up! będzie wyglądać wspaniale.

Climatronic.

Czysta energia – Climatronic z filtrem Pure Air.

Zanieczyszczone powietrze? Bez obaw, dzięki klimatyzacji Climatronic z filtrem pure air nic nie przedostanie się do środka Twojego e-up!.

Multifunkcyjna kierownica skórzana.

Multifunkcyjna kierownica obszyta skórą. Wszystko pod ręką.

Już nie musisz odrywać rąk od kierownicy, aby mieć dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji samochodu.

Przestronność.

Mały samochód z dużą ilością miejsca – e-up!

e-up! to fenomen – jego wnętrze jest bardziej przestronne, niż mogłoby się wydawać. Wszystko dzięki przemyślanej koncepcji przestrzennej. Przekonaj się sam!

Infotainment

Chcesz zadzwonić podczas jazdy, sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu lub po prostu posłuchać ulubionej muzyki? e-up daje Ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Maps + more dock.

Maps + more dock. I wszystko staje się prostsze.

Ciesz się wieloma praktycznymi funkcjami – wystarczy podłączyć smartfon do stacji dokującej e-up!, aby prowadzić rozmowy telefoniczne, korzystać z nawigacji, informacji o natężeniu ruchu, a także słuchać muzyki.

Radio Composition Phone.

Radio w e-up! – możesz śpiewać na całe gardło!

Nie wstydź się tego, że lubisz śpiewać. Nowoczesne systemy radiowe w e-up! dbają nie tylko o dobrą rozrywkę, lecz także oferują wiele praktycznych funkcji.

Volkswagen maps + more.

Aplikacja stworzona specjalnie dla Twojego e-up!

Aplikacja Volkswagen maps + more dla systemów iOS i Android została opracowana specjalnie dla e-up! Dzięki niej Twój smartfon stanie się pełnoprawnym elementem systemów elektrycznych i systemu Infotainment.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagające nie tylko poprawiają komfort podróżowania Twoim e-up! — pomagają też zachować kontrolę w krytycznych sytuacjach, a nawet ich uniknąć. Dobrze mieć dostęp do zdobyczy techniki, nawet jeśli nie korzystasz z nich na codzień.

Pakiet komfortowy.

Wszędzie dobrze, ale w e-up! najlepiej.

Niewielki pojazd z praktycznym wyposażeniem i systemami pomocy właściwymi dla dużych samochodów? Czy to w ogóle możliwe? Tak , w e-up! z opcjonalnym systemem ParkPilot, kamerą cofania oraz innymi, przydatnymi funkcjami.

ParkPilot.

System ParkPilot. Parkuj, gdzie tylko chcesz.

Ciasna luka parkingowa, a w pobliżu nikogo, kto pomógłby przy parkowaniu? Z opcjonalnymi czujnikami parkowania ParkPilot już nie musisz zdawać się na pomoc innych.

Kamera cofania.

Kamera cofania – zmień punkt widzenia.

Musisz doskonale widzieć wszystko, co znajduje się przed samochodem. A najlepiej także to, co za
nim. To możliwe z opcjonalną kamerą cofania Rear View.

System awaryjnego hamowania w mieście.

Chwile grozy są mu obce. e-up! z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

Standardowa funkcja awaryjnego hamowania w mieście wspiera kierowcę przy nagłym hamowaniu i może pomóc uniknąć zderzenia.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.