Stylistyka

Aerodynamiczna sylwetka, okna boczne pozbawione ramek, wyrazisty tył nadwozia – Arteon zachwyca, za każdym razem od nowa. Elementy wyposażenia R-Line dodatkowo podkreślają jego dynamikę.

Przyciąga spojrzenia. Z każdej strony.

Wydłużone nadwozie i duży rozstaw osi sprawiają, że Arteon ma niepowtarzalną sylwetkę i zapewnia wygodę wszystkim pasażerom. Szczególną uwagę zwracają pozbawione ramek okna boczne – elegancka, klasyczna cecha nadwozia fastback.

Napis Arteon

Od razu pokazuje, co ma do zaoferowania. Napis Arteon z tyłu nadwozia przyciąga spojrzenia i pozostawia po sobie niezatarte wrażenie.

Wyjątkowa grafika świateł

Nowoczesne, diodowe światła tylne nadają Arteonowi niepowtarzalny wyraz i wyjątkową dynamikę. Płynnie zapalające się diody kierunkowskazów zwracają na siebie uwagę i w ten sposób zwiększają także bezpieczeństwo.

Bezramkowe szyby boczne. Imponujący widok.

W Arteonie nie tylko będziesz dobrze wyglądać, ale także doświadczysz niesamowitych widoków dzięki bezramkowym szybom bocznym. Podkreślają one dynamikę Arteona i dyskretnie wpisują się w jego elegancki wygląd.

Wnętrze

W Arteonie R-Line nawet dotyk może być fascynujący. Wnętrze zachwyca nie tylko wizualnie, lecz także w bezpośrednim kontakcie.

Design, który można poczuć

Kokpit Arteona R-Line zachwyca nie tylko wizualnie, lecz także w dotyku. Przykładem może być sportowa kierownica multiunkcyjna z logo R-Line, obszyta skórą z ozdobnym szwem lub opcjonalne aplikacje dekoracyjne z aluminium Silver Rise. Dostępne na życzenie komfortowe siedzenia “Top” pokryte skórą Nappa z bokami w Carbon Style, z ozdobnym szwem, lamówką i logo R-Line na oparciach przednich siedzeń zachęcają, aby wszystkimi zmysłami delektować się podróżą.

Panoramiczny unoszony/rozsuwany dach i oświetlenie Ambiente

Możesz być pewien, że wszyscy będą podziwiać Twojego Arteona. Ale dzięki panoramicznemu, otwieranemu dachowi z oświetleniem Ambiente Ty także będziesz mógł podziwiać piękne widoki. Oświetlenie Ambiente daje przyjemne światło i sprawia, że każde niebo zdaje się być jasne.

Pakiet Ambiente

Spersonalizuj wnętrze swojego Arteona, dodając listwy ze szczotkowanego aluminium oraz dodatkowe oświetlenie. Ustaw natężenie światła, a następnie wybierz jeden z trzech przyjemnych kolorów – wszystko w zależności od Twojego nastroju. Ozdobne listwy również są podświetlane.

Wyposażenie

Dla wszystkich, którzy chcą więcej: wersje wyposażenia Essence, Elegance i R-line oferują komfort, atrakcyjny wygląd i sportowy charakter na wysokim poziomie.

Arteon Essence

Sportowy. Pozwala poczuć wyjątkową dynamikę.

Arteon Elegance.

Wysmakowany. Oferuje stylistykę na najwyższym poziomie.

Arteon R-Line

Niepowtarzalny. Łączy wszystko, czego pragną zmysły.

Silniki

Pod maską Arteona znajdziesz całą gamę silników i wariantów przeniesienia napędu, które gwarantują maksymalną dynamikę. Na przykład Arteon Elegance oraz R-Line są dostępne z silnikiem biturbo o mocy 176 KW (240 KM). (Zużycie paliwa, l/100 km: cykl miejski 7,1 / cykl pozamiejski 5,1 / cykl mieszany 5,9; emisja CO₂ cykl mieszany, g/km: 152; klasa efektywności: B*). To jeden z najmocniejszych silników diesla aktualnie dostępnych na rynku. Jeszcze większe wrażenie robi jednak fakt, że w tym wariancie standardem jest również napęd na cztery koła 4MOTION, elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego XDS oraz zawieszenie z adaptacyjną regulacją DCC. Te same elementy wyposażenia występują w przypadku topowego silnika benzynowego, który osiąga imponującą moc 206 KW (280 KM) i również jest dostępny wyłącznie w wersjach Elegance oraz R-Line. (Zużycie paliwa, l/100 km: cykl miejski 9,2 / cykl pozamiejski 6,1 / cykl mieszany 7,3; emisja CO₂ cykl mieszany, g/km: 164; klasa efektywności: C*). W kolejnych miesiącach w ofercie pojawią się kolejne wersje i nowe warianty silników. W sumie paleta silników benzynowych i diesla będzie obejmować trzy klasy efektywności.

Komfort

Elementy podnoszące komfort są równie dopracowane, jak sam Arteon. Każda podróż może stać się niepowtarzalnym przeżyciem, które dostarczy wrażeń wszystkim zmysłom.

Kokpit

Usiądź wygodnie i delektuj się perfekcyjnie zaprojektowanym wnętrzem, ekskluzywnymi materiałami i wyjątkowym komfortem, jaki gwarantują na przykład, dostępne na życzenie, fotele ergoComfort z 14-kierunkową regulacją, obszyte skórą Nappa w kolorze szarym Mistral i szarym Raven.

Fotel ergoComfort

Dopasuj fotel do swoich potrzeb łatwo i wygodnie. Skorzystaj z 14 ustawień, aby wyregulować pozycję wzdłużną, głębokość, wysokość, pochylenie siedziska, a także oparcia. Opcjonalna, elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego przednich foteli z funkcją masażu oraz pamięcią ustawienia zapewnia wyjątkowy komfort, nawet podczas długich podróży.

Kierownica multifunkcyjna i Active Info Display

Ogrzewana, multifunkcyjna kierownica obszyta skórą służy nie tylko do kierowania Arteonem, lecz umożliwia także dostęp do istotnych dla kierowcy informacji. Obrotomierz, prędkościomierz, licznik kilometrów oraz szczegółowe dane dotyczące jazdy, a także wskazówki z systemów wspomagających, są wyświetlane na innowacyjnym Active Info Display bezpośrednio w zasięgu wzroku kierowcy.

Bagażnik z funkcją Easy Open i opóźnionym, elektrycznym zamykaniem

W Arteonie wygodna podróż rozpoczyna się jeszcze zanim ruszysz. Bagażnik ma pojemność 563 litrów, czyli jest wyjątkowo duży jak na limuzynę typu fastback, a dzięki funkcji Easy Open wystarczy niewielki ruch nogą w okolicy tylnego zderzaka, aby pokrywa bagażnika sama się uniosła. Przez wciśnięcie odpowiedniego przycisku uruchamiana jest funkcja opóźnionego elektrycznego zamykania pokrywy.

Systemy wspomagające

Zawsze skupiony na tym, co ważne: Arteon zachwyca nie tylko swoją stylistyką, lecz także nowoczesnymi systemami wspomagającymi. Dzięki nim przyjemność jazdy jest jeszcze większa.

Aktywny tempomat ACC do 210 km/h analizujący dane z systemu nawigacji

Jeden z najbardziej użytecznych asystentów kierowcy – aktywny tempomat ACC analizujący dane z systemu nawigacji. Po prostu ustawiasz prędkość maksymalną, a system pilnuje, żebyś jej nie przekroczył i zachowuje bezpieczny odstęp do poprzedzającego samochodu.

Przewidujące, dynamiczne doświetlanie zakrętów

Funkcja przewidującego, dynamicznego doświetlania zakrętów oświetla zakręt jeszcze przed wykonaniem skrętu kierownicą i znacznie poprawia bezpieczeństwo na krętych trasach.

Adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC

Sportowo, komfortowo, normalnie lub według Twoich własnych potrzeb: sam decydujesz jak będzie się prowadził Twój Arteon. Zoptymalizowana, adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC stale reaguje na sytuacje drogowe. Jest to wyjątkowo przyjemne, gdyż pozwala cieszyć się komfortem przy optymalnej dynamice jazdy.

Emergency Assist

System pomocy “Emergency Assist” uruchamia się w sytuacji awaryjnej, aby możliwie jak najskuteczniej zapobiegać wypadkom. Jeśli system wykryje brak aktywności kierowcy przed dłuższy czas, będzie się starał wymusić jego reakcję i jednocześnie ostrzeże pasażerów. W razie ciągłego braku reakcji ze strony kierowcy, pojazd zostanie poprowadzony na pas do powolnej jazdy poprzez system zmiany pasa “Side Assist”, a następnie zostanie zatrzymany.

Side Assist

Miej oko na wszystko podczas zmiany pasa. Nawet na pojazdy, których nie widzisz w lusterkach bocznych lub spoglądając przez ramię. “Side Assist” alarmuje o pojazdach znajdujących się do 70 metrów za Tobą oraz poruszających się w „martwej strefie”, które mogą stwarzać potencjalne zagrożenie podczas zmiany pasa ruchu.

Aktywny system ochrony pasażerów Pre-Crash

Proaktywny system ochrony pasażerów działa jak strażnik, wykrywający sytuacje krytyczne. Kierowca i pasażerowie są chronieni już przed potencjalnym wypadkiem przez pasy bezpieczeństwa, które zaciskają się w sytuacji zagrożenia aby mocniej przytrzymać kierowcę i pasażerów. Jeżeli szyby boczne i szyberdach są otwarte, to zostaną automatycznie zamknięte.

Kamera cofania “Rear View”

Kamera cofania “Rear View” pozwala patrzeć przed siebie podczas cofania. Kierowca widzi obszar za pojazdem na wyświetlaczu systemu nawigacji. Dzięki temu może ostrożnie zbliżyć się do przeszkody lub zapiąć przyczepę.

Infotainment

Korzystaj z doskonałych możliwości komunikacji i nawigacji. Delektuj się jakością dźwięku oferowanego przez opcjonalny system nagłaśniający klasy premium.

Discover Pro

Dostępny na życzenie system nawigacyjny Discover Pro to system dla wymagających. Jego zakryty szkłem ekran stanowi atrakcyjny element wizualny, a dzięki innowacyjnej funkcji sterowania gestami wystarczy ruch dłoni, aby na przykład zmienić stację radiową.

Sterowanie gestem

Przyszłość jest w Twoich rękach, gdy używasz ich do wykonywania gestów przesuwnych, dzięki którym możliwa jest obsługa systemu nawigacji “Discover Pro”. Skorzystaj z dostępnej opcjonalnie funkcji sterowania gestami aby zmieniać stacje radiowe, piosenki, czy nawet przewijać zdjęcia.

Wyświetlacz Head-up

Wyświetlacz Head-up wyświetla przed przednią szybą, zatem bezpośrednio w zasięgu wzroku kierowcy, istotne informacje: prędkość jazdy, zarejestrowane znaki drogowe, informacje z systemów wspomagających i nawigacji oraz ostrzeżenia i wskazówki.

Instalacja telefoniczna Business

Z instalacją telefoniczną Business nie stracisz kontaktu ze światem. Korzystając z połączenia Bluetooth rSAP lub portu karty SIM możesz uzyskać bezpośredni i bezprzewodowy dostęp do karty SIM swojego telefonu komórkowego, a połączenie z anteną samochodową gwarantuje optymalną jakość odbioru. Zintegrowana funkcja WLAN umożliwia dostęp do internetu dla nawet siedmiu urządzeń końcowych.

Connectivity

Internet w Volkswagenie nazywa się Car-Net. Pod tą nazwą kryją się praktyczne usługi, serwisy i aplikacje. Możesz, na przykład, sprawdzić podczas jazdy, w czasie rzeczywistym, gdzie tworzy się lub zanika korek i zlecić systemowi nawigacji odpowiednią zmianę trasy. A dzięki usłudze wyszukiwania celów znajdziesz interesujące cele w okolicy: najbliższy parking lub stację benzynową.

Car-Net App-Connect

Dzięki App-Connect możesz obsługiwać najważniejsze funkcje swojego smarfona – telefon, wiadomości i muzykę – korzystając z ekranu dotykowego systemu Infotainment na konsoli środkowej. Funkcja App-Connect obejmuje trzy innowacyjne technologie przenoszące treści ze smartfona na ekran systemu Infotainment: MirrorLink (™) Apple CarPlay(™) z Android Auto(™) firmy Google.

Car-Net Security & Service

Kiedy wypada następny przegląd? Ile paliwa jest w zbiorniku? Usługi online Car-Net Security & Service umożliwiają mobilny dostęp do najważniejszych danych samochodu oraz bezpośrednie połączenie z centrum obsługi Volkswagena. Natomiast usługa Wzywanie Pomocy sprawdzi się, gdy będzie Ci potrzebne wsparcie.

Car-Net Guide & Inform.

Internet w Volkswagenie nazywa się Car-Net. Pod tą nazwą kryją się praktyczne usługi, serwisy i aplikacje. Możesz, na przykład, sprawdzić podczas jazdy, w czasie rzeczywistym, gdzie tworzy się lub zanika korek i zlecić systemowi nawigacji odpowiednią zmianę trasy. A dzięki usłudze wyszukiwania celów znajdziesz interesujące cele w okolicy: najbliższy parking lub stację benzynową.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.