Skip to content

Skontaktuj się z CityMotors

 

Najnowocześniejszy salon VW w Polsce i jeden z niewielu takich w Europie. Volkswagen CityMotors Gdańsk w nowej lokalizacji na ul. Uczniowskiej 36 w Gdańsku. Większa powierzchnia ekspozycyjna i większy komfort – zwłaszcza dla klientów. Duża przestrzeń wystawiennicza – nie tylko na samochody nowe, ale również pojazdy używane. Przyjedź i poznaj jego możliwości!

Volkswagen CityMotors Gdańsk

 

ul. Uczniowska 36
80-530 Gdańsk

Salon

pn.-pt. 09:00 – 18:00
sob. 09:00 – 15:00

Serwis

pn.-pt. 07:00 – 18:00
sob. 09:00 – 15:00

Części zamienne

pn.-pt. 08:00 – 18:00
sob. 09:00 – 15:00

Blacharnia

pn.-pt. 8:00 – 17:00
sob. nieczynna

Sprzedaż samochodów osobowych

 

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu marki Volkswagen. Ponieważ zależy nam na najlepszej obsłudze zatrudniamy u siebie najlepszych specjalistów do spraw sprzedaży samochodów osobowych.

 
Marcin Hasske

Dyrektor Handlowy

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: hasske_m@citymotors.pl

Katarzyna Kalinowska

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych

e-mail: kalinowska_k@citymotors.pl

Daria Kramarczyk-Bielińska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: kramarczyk_d@citymotors.pl

Tomasz Rossa

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: rossa_t@citymotors.pl

Piotr Gołąb

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: golab_p@citymotors.pl

Paweł Młodziński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: mlodzinski_p@citymotors.pl

Dział flotowy

 
Mateusz Wołoszyk

Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: woloszyk_m@citymotors.pl

Dawid Węgrzyniak

Doradca Działu Sprzedaży Flotowej 

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: wegrzyniak_d@citymotors.pl

Klaudia Ptaszyńska

Doradca Działu Sprzedaży Flotowej 

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: ptaszynska_k@citymotors.pl

Natalia Heinig

Asystent Działu Sprzedaży Flotowej 

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: heinig_n@citymotors.pl

Sprzedaż samochodów dostawczych

 

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych Volkswagen CityMotors z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu marki Volkswagen. W związku z tym, że samochody użytkowe to ważny element sprawnie działającej firmy, nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę w zakresie optymalizacji zakupu i finansowania.

Aleksandra Reglińska

Kierownik Działu Samochodów Dostawczych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: reglinska_a@citymotors.pl

Filip Marcinkowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: marcinkowski_f@citymotors.pl

Jakub Przydryga

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: przydryga_j@citymotors.pl

Kamil Odalski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: odalski_k@citymotors.pl

Sprzedaż samochodów używanych

 

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Używanych z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu. Zakup dobrego samochodu używanego to trudne zadanie, dlatego nasi specjaliści pozwolą Ci wybrać optymalną ofertę.

Patryk Pikron

Kierownik Działu Samochodów Używanych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: pikron_p@citymotors.pl

Tomasz Marcinkowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: marcinkowski_to@citymotors.pl

Patryk Trzebiatowski 

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: trzebiatowski_p@citymotors.pl

Patryk Nowak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: nowak_p@citymotors.pl

Serwis mechaniczny Volkswagen

 

Autoryzowany serwis marki Volkswagen, jednego z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, stanowi dla nas ogromne wyzwanie. Celem jest zagwarantowanie najwyższego poziomu usługi i satysfakcji. Przede wszystkim, chcemy żeby wszyscy korzystający z usług naszej stacji byli zadowoleni. Dlatego nasi doradcy dokładają wszelkich starań, żeby obsługa w naszym autoryzowanym serwisie miała wyjątkowy charakter.

Paweł Łotocki

Kierownik Serwisu

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: serwis@citymotors.pl

Robert Lisius

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: serwis@citymotors.pl

Michał Wika-Czarnowski

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: serwis@citymotors.pl

Arkadiusz Styn

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: serwis@citymotors.pl

Michał Puza

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: serwis@citymotors.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy

 

Nasze centrum napraw blacharsko-lakierniczych posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi. Ponieważ godnym uwagi jest fakt, że oprócz jakości stawiamy również na czas, skrócenie okresu naprawy do minimum jest naszym priorytetem. Ze względu na wygodę klientów, nasi doradcy pomogą załatwić wszystkie formalności związane z likwidacją szkody.

Justyna Mróz

Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: salon@citymotors.pl

Dawid Stegnicki

Doradca Klienta ds. Blacharsko-Lakierniczych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: salon@citymotors.pl

Arleta Nieżorawska

Doradca Klienta ds. Blacharsko-Lakierniczych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: salon@citymotors.pl

Części zamienne

 

Bogata oferta Volkswagen CityMotors obejmuje szeroką gamę oryginalnych części do samochodów osobowych i dostawczych marki Volkswagen, a także Audi, Seat oraz wchodzące w skład naszej grupy Emil Frey marki Skoda, BMW, Mini, Mercedes i Peugeot.

Zatrudniamy najlepiej wyszkolonych specjalistów, którzy pomogą w doborze i zakupie odpowiednich części i elementów do napraw mechanicznych oraz blacharskich, a w wyjątkowych przypadkach dla naszych stałych klientów oferujemy również wsparcie techniczne.

Dariusz Turek

Kierownik Działu Części

tel: +48 506 393 140
e-mail: turek_d@citymotors.pl

Marcin Czechowski

Specjalista ds. Sprzedaży Części

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: czechowski_m@citymotors.pl

Piotr Strzelecki

Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: strzelecki_p@citymotors.pl

Paweł Śmigielski

Specjalista ds. Sprzedaży Części

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: smigielski_p@citymotors.pl

Finansowanie i ubezpieczenia

 
Katarzyna Zaniewska

Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansowania Sprzedaży

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: zaniewska_k@citymotors.pl

Marta Romaniuk

Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansowania Sprzedaży

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: romaniuk_m@citymotors.pl