Skip to content

Skontaktuj się z CityMotors

 

Najnowocześniejszy salon VW w Polsce i jeden z niewielu takich w Europie. Volkswagen CityMotors Gdańsk w nowej lokalizacji na ul. Uczniowskiej 36 w Gdańsku. Większa powierzchnia ekspozycyjna i większy komfort – zwłaszcza dla klientów. Duża przestrzeń wystawiennicza – nie tylko na samochody nowe, ale również pojazdy używane. Przyjedź i poznaj jego możliwości!

Volkswagen CityMotors Gdańsk

 

ul. Uczniowska 36
80-530 Gdańsk

Salon

pn.-pt. 09:00 – 18:00
sob. 09:00 – 15:00

Serwis

pn.-pt. 07:00 – 18:00
sob. 09:00 – 15:00

Części zamienne

pn.-pt. 08:00 – 18:00
sob. 09:00 – 15:00

Blacharnia

pn.-pt. 8:00 – 17:00
sob. nieczynna

Sprzedaż samochodów osobowych

 

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu marki Volkswagen. Ponieważ zależy nam na najlepszej obsłudze zatrudniamy u siebie najlepszych specjalistów do spraw sprzedaży samochodów osobowych.

 
Katarzyna Kalinowska

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych

e-mail: kalinowska_k@citymotors.pl

Daria Kramarczyk

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: kramarczyk_d@citymotors.pl

Tomasz Rossa

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: rossa_t@citymotors.pl

Karol Sztuc

Sprzedawca Samochodów Osobowych 
Specjalista ds. Sprzedaży Online

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: sztuc_k@citymotors.pl

Jacek Raginis

Sprzedawca Samochodów Osobowych 
Specjalista ds. Sprzedaży Online

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: raginis_j@citymotors.pl

Jacek Nieczaj

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: nieczaj_j@citymotors.pl  

Dział flotowy

 
Natalia Baracz

Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel: +48 600 920 711
e-mail: baracz_n@citymotors.pl

Mateusz Wołoszyk

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel: +48 602 500 562
e-mail: woloszyk_m@citymotors.pl

Klaudia Ptaszyńska

Asystent ds. Sprzedaży Flotowej

tel: +48 501 499 568
e-mail: ptaszynska_k@citymotors.pl

Sprzedaż samochodów dostawczych

 

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych Volkswagen CityMotors z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu marki Volkswagen. W związku z tym, że samochody użytkowe to ważny element sprawnie działającej firmy, nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę w zakresie optymalizacji zakupu i finansowania.

 
Marcin Hasske

Kierownik Działu Pojazdów Dostawczych

tel: +48 510 224 454
e-mail: hasske_m@citymotors.pl

Filip Marcinkowski

Doradca ds. Sprzedaży samochodów dostawczych

tel: +48 600 918 859 
e-mail: marcinkowski_f@citymotors.pl

Aleksandra Reglińska

Doradca ds. Sprzedaży samochodów dostawczych

tel: +48 515 741 519
e-mail: reglinska_a@citymotors.pl

Jakub Przydryga

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel: +48 515 090 981
e-mail: przydryga_j@citymotors.pl

Sprzedaż samochodów używanych

 

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Używanych z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu. Zakup dobrego samochodu używanego to trudne zadanie, dlatego nasi specjaliści pozwolą Ci wybrać optymalną ofertę.

Patryk Pikron

Kierownik sprzedaży samochodów używanych

tel: +48 668 808 670
e-mail: pikron_p@citymotors.pl

Tomasz Marcinkowski

Doradca samochodów używanych

tel: +48 795 472 393
e-mail: marcinkowski_to@citymotors.pl

Patryk Trzebiatowski 

Doradca samochodów używanych

tel: +48 668 808 920 
e-mail: trzebiatowski_p@citymotors.pl

Serwis mechaniczny Volkswagen

 

Autoryzowany serwis marki Volkswagen, jednego z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, stanowi dla nas ogromne wyzwanie. Celem jest zagwarantowanie najwyższego poziomu usługi i satysfakcji. Przede wszystkim, chcemy żeby wszyscy korzystający z usług naszej stacji byli zadowoleni. Dlatego nasi doradcy dokładają wszelkich starań, żeby obsługa w naszym autoryzowanym serwisie miała wyjątkowy charakter.

Agnieszka Plak

Asystent Serwisu

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 696 095 549
e-mail: plak_a@citymotors.pl

Robert Lisius

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 664 770 412
e-mail: lisius_r@citymotors.pl

Jakub Dzwonkowski

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 501 499 158
e-mail: dzwonkowski_t@citymotors.pl

Michał Wika-Czarnowski

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 668 808 825
e-mail: wika_m@citymotors.pl

Waldemar Kleinschmidt

Specjalista ds. gwarancji i akcji fabrycznych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: kleinschmidt_w@citymotors.pl

Tomasz Jaworski

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 43
tel: +48 668 807 461
e-mail: jaworski_t@citymotors.pl

Tadeusz Sabisz

Kierownik Serwisu

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: sabisz_t@citymotors.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy

 

Nasze centrum napraw blacharsko-lakierniczych posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi. Ponieważ godnym uwagi jest fakt, że oprócz jakości stawiamy również na czas, skrócenie okresu naprawy do minimum jest naszym priorytetem. Ze względu na wygodę klientów, nasi doradcy pomogą załatwić wszystkie formalności związane z likwidacją szkody.

Justyna Mróz

Kierownik Działu

tel: +48 58 511 90 40
tel: +48 692 864 635
e-mail: mroz_j@citymotors.pl

Waldemar Borowicki-Kukwisz

Doradca Klienta

tel: +48 664 972 025
e-mail: borowicki_w@citymotors.pl

Aneta Czarnecka

Doradca ds. Blacharsko-Lakierniczych

tel: +48 58 511 90 41
kom: +48 798 826 343
e-mail: czarnecka_a@citymotors.pl

Dawid Stegnicki

Doradca Klienta

tel: +48 692 864 176
e-mail: stegnicki_D@citymotors.pl

Części zamienne

 

Bogata oferta Volkswagen CityMotors obejmuje szeroką gamę oryginalnych części do samochodów osobowych i dostawczych marki Volkswagen, a także Audi, Seat oraz wchodzące w skład naszej grupy Emil Frey marki Skoda, BMW, Mini, Mercedes i Peugeot.

Zatrudniamy najlepiej wyszkolonych specjalistów, którzy pomogą w doborze i zakupie odpowiednich części i elementów do napraw mechanicznych oraz blacharskich, a w wyjątkowych przypadkach dla naszych stałych klientów oferujemy również wsparcie techniczne.

Wojciech Borak

Kierownik Działu

tel: +48 600 241 889
tel: +48 58 511 90 00
e-mail: borak_w@citymotors.pl

Tomasz Pochmara

Zastępca Kierownika Działu

tel: +48 668 138 738
tel: +48 58 511 90 00
e-mail: pochmara_t@citymotors.pl

Marcin Czechowski

Doradca Klienta

tel: +48 696 118 119
tel: +48 58 511 90 00
e-mail: czechowski_m@citymotors.pl

Finansowanie i ubezpieczenia

 
Katarzyna Zaniewska

Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansowania Sprzedaży

tel: +48 668 807 443
e-mail: zaniewska_k@citymotors.pl

Anna Piesik

Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansowania Sprzedaży

tel: +48 606 766 439
e-mail: piesik_a@citymotors.pl