Serwis blacharsko-lakierniczy

Nasze serwisy blacharsko-lakiernicze posiadają wszystkie certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość wykonania usługi i zapewniające skrócenie okresu naprawy samochodu do minimum.
Na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze oraz fachową pomoc ze strony naszych doradców, którzy pomogą Państwu załatwić wszystkie formalności związane z likwidacją szkody.
Oferujemy usługę kompleksowej likwidacji szkody, począwszy od transportu samochodu do naszej stacji, poprzez zgłoszenie szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, przygotowanie samochodu zastępczego, etap realizacji naprawy aż po odbiór samochodu w uzgodnionym terminie.
Na wykonane w naszym serwisie naprawy Klient uzyskuje gwarancję a oryginalne części użyte do naprawy samochodu gwarantują utrzymanie jego wartości w razie ewentualnej przyszłej odsprzedaży.

Kontakt

ul. Jagiellońska 12a

80-367 Gdańsk
Tel. 58 511 90 00
Mail: blacharnia@citymotors.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 8.00 – 18.00

Józef Jańczak

KIEROWNIK DZIAŁU BŁACHARSKO-LAKIERNICZEGO

tel: +48 58 511 90 07
janczak_j@citymotors.pl

Marcin Stanisławski

DORADCA KLIENTA DZIAŁU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO

tel: +48 58 511 90 02
kom: +48 692 864 176
stanislawski_m@citymotors.pl

Maciej Bomba

DORADCA BLACHARSKO-LAKIERNICZY

tel: +48 664 972 024
bomba_m@citymotors.pl


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.