Scirocco. Źródło nieustannego zachwytu.

Scirocco jeszcze nigdy nie było tak dynamiczne, sportowe i szybkie. Daj się zachwycić.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Scirocco. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Przód nadwozia.

Tak wygląda samochód z charakterem.

Wąskie reflektory i imponujący wlot powietrza sprawiają, że trudno oderwać wzrok od nowego Scirocco.

Tył nadwozia.

Tylne światła Scirocco. Magnetyzujące.

Niejedna osoba obejrzy się za Twoim Scirocco. Nic dziwnego: podwójna rura wydechowa, niepowtarzalna grafika świateł i masywny zderzak sprawiają, że tył nadwozia Scirocco przyciąga spojrzenia.

Boki nadwozia.

Scirocco. Same najlepsze strony.

Jeżeli chcesz zobaczyć sportowca w najwyższej formie, spójrz na Scirocco. Jego dynamiczna sylwetka gwarantuje niezapomniane emocje i maksymalną przyjemność jazdy.

Reflektory.

Z reflektorami ksenonowymi Scirocco jeszcze bardziej przyciąga spojrzenia.

Dostępne jako opcja reflektory ksenonowe poprawią nie tylko widoczność podczas jazdy, lecz także wygląd Twojego Scirocco. Będziesz dobrze widział nawet przy złej pogodzie i na krętych odcinkach dróg.

Obręcze kół.

Obręcze kół dla Scirocco. Wybieraj do woli.

Nie jesteś taki, jak inni. Twoje Scirocco też nie. Dzięki bogatej ofercie obręczy kół możesz pokazać wszystkim Twój indywidualny styl.

Pakiet Sport.

Sportowe oblicze Scirocco.

W opcjonalnym pakiecie Sport znajdują się atrakcyjne elementy wyposażenia samochodu. Szeroki uśmiech na Twojej twarzy dokładamy gratis.

R-Line Exterieur.

Scirocco z opcjonalnym pakietem R-Line Exterieur. Sylwetka godna pozazdroszczenia.

Czy Scirocco może być jeszcze bardziej sportowe? Tak, z Pakietem R-Line Exterieur.

R-Line Interieur

Poczuj przypływ energii. Opcjonalny pakiet R-Line Interieur.

Pokaż swój sportowy charakter. Pakiet R-Line Interieur obejmuje wiele elementów wyposażenia, które wprowadzą do wnętrza Scirocco sportową atmosferę.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Scirocco daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

DYNAUDIO Excite.

Perfekcyjne brzmienie.

Czy to możliwe, aby muzyka w samochodzie brzmiała lepiej niż ze sprzętu HiFi w domu? Teraz tak. Dostępny na życzenie system nagłaśniający DYNAUDIO Excite jest dostrojony do akustyki wnętrza samochodu i gwarantuje brzmienie w jakości, która Cię zaskoczy. Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do dźwięku high-end.

Car-Net Guide & Inform.

Nigdy więcej jazdy bez Internetu.

Dzięki Car-Net Guide & Inform Twoja podróż upływa płynnie i przyjemnie. Pozwala Ci sprawdzać aktualne informacje o ruchu drogowym i odpowiednio zaplanować trasę lub ją zmodyfikować. A to dopiero początek, bo opcjonalne usługi online Car-Net Guide & Inform oferują o wiele więcej możliwości.

Radio i nawigacja.

Dobrze, kiedy można samemu wybrać towarzyszy podróży.

W Twoim Volkswagenie to Ty decydujesz, czego będziesz słuchał. Masz do wyboru dwa systemy radiowe, z ośmioma głośnikami, łatwą obsługą i wieloma opcjami podłączenia sprzętu. Możesz też wybrać system nawigacji, który spełniani nawet najwyższe wymagania stawiane multimediom. Teraz to Ty decydujesz, w jakim towarzystwie będziesz podróżował.

Car-Net App-Connect.

Twoje ulubione aplikacje. W Twoim wymarzonym samochodzie.

App-Connect to trzy innowacyjne technologie: MirrorLink™, Android Auto™ firmy Google i Apple CarPlay™. Dzięki nim możesz przenieść aplikacje ze swojego smartfona na ekran dotykowy systemu Infotainment.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Scirocco zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

Asystent parkowania Park Assist.

Samochód, który parkuje się sam

Opcjonalny asystent parkowania Park Assist zachwyci Cię, nawet jeżeli należysz do tej niewielkiej grupy kierowców, którzy potrafią wjechać w najciaśniejsze miejsca parkingowe. System nie tylko znajduje odpowiednią lukę do zaparkowania, lecz także ustawi w niej Twojego Volkswagena.

System rozpoznający zmęczenie kierowcy.

Zmęczony drogą? Nie w Twoim Scirocco.

Dbanie o to, byś nie był zmęczony, nigdy go nie męczy: system rozpoznający zmęczenie kierowcy. Analizuje Twoje zachowanie za kierownicą i zaleci przerwę, gdy zauważy spadek koncentracji.

Czujnik Blind Spot z asystentem wyjazdu z miejsca parkingowego.

Samochód, który dba o bezpieczną zmianę pasa i wyjazd z miejsca parkingowego.

Opcjonalny czujnik Blind Spot, w granicach swoich możliwości, ostrzega podczas jazdy przed samochodami znajdującymi się w martwym polu widzenia. Asystent wyjazdu z miejsca parkingowego monitoruje natomiast obszar z boku samochodu przy wyjeżdżaniu tyłem z parkingu.

Kamera cofania Rear View.

Z kamerą Rear View nie musisz mieć oczu z tyłu głowy.

Opcjonalna, wbudowana w tył nadwozia kamera cofania Rear View pozwala zauważyć przeszkody znajdujące się za samochodem. Obraz z kamery przesyłany jest na ekran systemu Infotainment. Dzięki Rear View parkowanie staje się o wiele łatwiejsze.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Scirocco charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Silniki.

Pełna moc przy małym zużyciu paliwa.

Jeździsz dużo i chętnie, ale chciałbyś zużywać niewiele paliwa? Nasze silniki wysokoprężne TDI i benzynowe TSI zostały zoptymalizowane pod kątem efektywności, mocy oraz osiągów.

Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

Zmieniaj biegi szybciej. I oszczędniej.

Opcjonalna dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG pozwala na płynną zmianę biegów bez spadku mocy.

Wolnobieg.

Możesz oszczędzać silnik i paliwo.

Zaoszczędź łatwo i wygodnie nawet pół litra paliwa na 100 kilometrów – umożliwi to funkcja wolnobiegu dla opcjonalnej, dwusprzęgłowej skrzyni biegów DSG.

Komfort

Rozgość się w Scirocco. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC

Zawieszenie dopasowane do sytuacji.

Opcjonalna, adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC dopasowuje ustawienie amortyzatorów do aktualnej sytuacji i rodzaju nawierzchni. Kierowca może wybrać sportowe, komfortowe lub normalne dostrojenie amortyzatorów.

Kokpit.

W kokpicie Scirocco poczujesz się jak zawodowiec.

Szlachetna skóra, wysokiej jakości akcenty z chromu i praktyczne wskaźniki: kokpit Scirocco pozwala zachować pełną kontrolę.

Deska rozdzielcza.

Mierz czasy okrążeń jak profesjonalista.

Deska rozdzielcza w Scirocco ułatwia dostęp do wielu istotnych informacji. Dodatkowe, okrągłe wskaźniki oraz komputer pokładowy MFA Plus w stylistyce tuby podkreślają sportową atmosferę kokpitu.

Sportowe siedzenia.

Sportowe siedzenia Scirocco. Służą oparciem na krętych drogach.

Siedzisz wygodnie? Na pewno tak, jeśli znajdujesz się w Scirocco. Jego sportowe siedzenia zapewniają stabilną pozycję nawet przy bardzo dynamicznym pokonywaniu zakrętów.

Klimatyzacja Climatronic.

Zadbaj o odpowiedni klimat podróży.

Jeżeli w samochodzie podróżuje kilka osób, ustawienie właściwej temperatury może stanowić wyzwanie. Ze standardową, 2-strefową klimatyzacją Climatronic dyskusje typu „za ciepło, za zimno” należą już do przeszłości. Klimatyzacja należy do wyposażenia seryjnego.


Zapraszamy do kontaktu.