Rewolucyjna zmiana

Czysto elektryczny napęd jest idealnym rozwiązaniem na krótszych odcinkach – na przykład w mieście. Ale to nie wszystko. Twoim Nowym e-Golfem będziesz mógł bez problemu pojechać także w dłuższą trasę. Jego zasięg wynosi aż 300 km (NEDC)1. Nowy e-Golf zwraca uwagę także dzięki swojej intuicyjnej obsłudze i oszczędnym silnikom.

Stylistyka i wyposażenie

Intrygująca stylistyka nowego e-Golfa spełnia wszystkie oczekiwania, jak przystało na model będący wyznacznikiem stylu. Dzięki bogatej ofercie opcjonalnych detali Twój Nowy e-Golf nabierze indywidualnego charakteru.

Wygląd zewnętrzny.

Miło popatrzeć na tak niezwykły samochód. Zwłaszcza gdy jest Twój.

Każdy zauważy, że jedziesz niezwykłym Nowym e-Golfem. Linia e-Design z charakterystycznym dla niej kształtem reflektorów LED, niebieskimi elementami ozdobnymi i aerodynamicznymi dodatkami nadaje e-Golfowi niepowtarzalny styl.

Przestronne i komfortowe wnętrze.

Intuicyjna obsługa i futurystyczny wygląd.

W Twoim Nowym e-Golfie przyszłościowy jest nie tylko napęd. We wnętrzu samochodu zachwycą Cię elementy eleganckiego wystroju oraz przejrzysty sposób prezentowania informacji istotnych dla pojazdów elektrycznych

Solidnie zaprojektowane światła to wygoda i bezpieczeństwo.

Nowy e-Golf ma doświadczenie, więc wie jak oświetlić każdą drogę.

Oszczędność energii to podstawowa cecha Twojego Nowego e-Golfa. Dlatego wszystkie światła zostały wykonane w zaawansowanej technologii LED, gwarantującej optymalne oświetlenie i energooszczędność.

Koła.

Koła, które pomogą Ci zaoszczędzić energię.

16-calowe felgi aluminiowe Astana zostały zaprojektowane z myślą o poprawie właściwości aerodynamicznych i redukcji oporów toczenia, dzięki czemu Nowy e-Golf jest jeszcze bardziej przyjazny dla środowiska.

Skuteczność i oszczędność

Twój Nowy e-Golf stawia czoła wyzwaniom współczesności i spełnia stawiane przez nią wymagania. Mocny, prawie bezgłośny silnik elektryczny dba o imponujące przyspieszenie, umożliwiając jednocześnie oszczędną jazdę, a inteligentne sterowanie ładowaniem ułatwia ładowanie samochodu.

Dynamika i oszczędność w najnowocześniejszej formie: silnik Nowego e-Golfa.

Elektryczny układ napędowy.

Jazda samochodem z nowoczesnym silnikiem elektrycznym może sprawiać więcej frajdy, niż Ci się wydaje. Już od pierwszego obrotu silnik zapewnia maksymalny moment obrotowy, a dzięki jednopoziomowej przekładni przyspieszanie jest wyjątkowo płynne. Takie prowadzenie samochodu sprawi, że Nowy e-Golf zachwyci Cię nie tylko oszczędnością, ale też komfortem jazdy.

Zasięg – teraz jeszcze większy dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Obierz właściwy kierunek – bądź eko.

Twoim Nowym e-Golfem przejedziesz jednorazowo aż 300 km (NEDC)1. Odpowiedni profil jazdy sprawi, że samochód będzie niezwykle energooszczędny. Możesz wybrać również profil bardziej sportowy lub komfortowy.

Opcje ładowania.

Ładowanie Nowego e-Golfa jest tak proste, że będziesz zaskoczony.

Dzięki różnym możliwościom ładowania sam decydujesz, gdzie i jak zaopatrzyć Twojego Nowego e-Golfa w energię.

Nowy e-Golf teraz jest jeszcze bardziej ekologiczny.

Ogranicz emisję spalin, ale nie swoją mobilność.

Nowy e-Golf to samochód, który stawia czoła wyzwaniom współczesnego świata i spełnia wszystkie normy ochrony środowiska. Zatankuj zieloną energię i jedź daleko – bez emisji spalin.

Infotainment

Nowy e-Golf daje Ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w jeszcze bardziej intuicyjny i prosty sposób. Jego rewolucyjna funkcja sterowania gestem ułatwi każdą podróż.

Nawigacja.

Twój Nowy e-Golf rozumie Cię bez słów.

Żaden system Infotainment nie zaoferuje Ci więcej, niż system nawigacji Discover Pro. Twój Nowy e-Golf oferuje Ci doskonałe rozwiązania multimedialne i uniwersalne złącza, a także imponujący wyświetlacz map i wiele innych. A przede wszystkim – będziesz mógł korzystać z innowacyjnej funkcji sterowania gestami. Komunikacja z Twoim samochodem jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Car-Net.

Korzystaj z Internetu w Nowym e-Golfie, a smartfona używaj jako pilota.

Z Car-Net Guide & Inform odkryjesz interesujące miejsca, znajdujące się w okolicy, a także bez problemu trafisz na najbliższy parking lub stację benzynową. Car-Net pozwoli Ci sprawdzić wiadomości w Internecie oraz zaktualizować dane dotyczące ruchu drogowego, a w razie potrzeby pomoże zmodyfikować trasę. Możesz też zdalnie połączyć się ze swoim e-Golfem.

Rozmawiaj bezpiecznie i wygodnie.

Z rękami na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Rozmawiaj przez telefon także podczas jazdy. Twój Nowy e-Golf oferuje Ci dwa opcjonalne złącza telefoniczne, które pozwalają na prowadzenie rozmów, bez zdejmowania rąk z kierownicy. Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Nowy e-Golf daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Asystenci kierowcy

Lata doświadczeń z kierowcami zaowocowały powstaniem inteligentnych systemów wspomagania kierowcy zapewniających większy komfort jazdy. Nowy e-Golf, teraz jeszcze bardziej intuicyjny, wspiera Cię w krytycznych sytuacjach lub pomaga ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że Twój samochód zawsze jest gotów do pomocy.

Front Assist i ACC.

Duże natężenie ruchu? Dla Nowego e-Golfa to żaden problem.

Aktywny tempomat ACC sprawi, że dotrzesz do celu mniej zmęczony, wraz z systemem otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście, a także funkcją rozpoznawania pieszych stanowi wyposażenie standardowe e-Golfa.

Asystent jazdy w korku i Emergency Assist.

Korki? Dla Ciebie i Twojego Nowego e-Golfa to żaden problem.

Opcjonalny asystent jazdy w korkach ułatwia stresującą jazdę po zatłoczonych drogach i pomaga uniknąć typowych w takich sytuacjach kolizji. Dostępny na życzenie system Emergency Assist rozpoznaje, kiedy kierowca traci zdolność jazdy, i przejmuje na siebie prowadzenie samochodu.

Asystent parkowania.

Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Wciąż parkujesz samodzielnie? Daj sobie pomóc. Jeszcze bardziej intuicyjny Nowy e-Golf zaoszczędzi Ci kręcenia kierownicą i pomoże znaleźć miejsce parkingowe. To dzięki wyposażeniu w opcjonalny asystent parkowania Park Assist i czujnikom ultradźwiękowym będziesz wiedział, czy Twój Nowy e-Golf zmieści się w lukę parkingową. I to się nazywa współpraca.

Czujnik martwej strefy.

Nowy e-Golf dba o bezpieczną zmianę pasa i wygodny wyjazd z miejsca parkingowego.

Dzięki opcjonalnemu czujnikowi martwej strefy Blind Spot wraz z systemem wspomagania wyjazdu z parkingu Rear Traffic Alert, Nowy e-Golf w granicach swoich możliwości ostrzeże Cię o pojazdach znajdujących się w martwej strefie. Podczas wyjeżdżania tyłem z parkingu system monitoruje obszar za pojazdem i obok niego.

Komfort w Nowym e-Golfie

Rozgość się w Nowym e-Golfie. Dzięki jego niesamowicie intuicyjnej obsłudze, bogatemu wyposażeniu podstawowemu, i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Komfortowe siedzenia – to w nich spędzisz większość czasu.

Usiądź wygodnie i odpręż się.

Przemyślany design siedzeń w Nowym e-Golfie nie tylko przyciąga wzrok, lecz także zapewnia najwyższy poziom komfortu. Wygodę foteli docenisz zwłaszcza podczas długich podróży.

Active Info Display.

Nowy e-Golf pokaże Ci tylko te informacje, które chcesz zobaczyć. Nic nie umknie Twojej uwadze.

Analogowy obrotomierz to już przeszłość. Nowy e-Golf zastępuje tradycyjne, okrągłe zegary na wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Innowacyjny wielofunkcyjny wyświetlacz Active Info Display pokazuje informacje daleko wykraczające poza prędkość i poziom paliwa. I na tym polega dobra współpraca.

Komfort intuicyjnej jazdy.

Dojedź do celu bardziej wypoczęty.

Z Twoim Nowym e-Golfem każda podróż stanie się niepowtarzalnym przeżyciem – a to za sprawą dostępnej w wyposażeniu seryjnym klimatyzacji, komputera pokładowego Premium oraz opcjonalnego oświetlenia Ambiente. Najnowocześniejszy system sterowania gestami sprawi, że Twój samochód zrozumie Cię bez słów.

Skórzana tapicerka Vienna może towarzyszyć Ci codziennie.

Zmień wnętrze Twojego Nowego e-Golfa w prawdziwy salon.

Stwórz swoją osobistą strefę komfortu. Opcjonalna tapicerka skórzana Vienna dostępna w pakiecie z komfortowymi fotelami przednimi, jest wykonana z przyjemnych w dotyku, najwyższej jakości materiałów i wprowadza do wnętrza powiew luksusu.


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.