Golf Variant. Wzór kombi.

Golf Variant ma dynamiczną sylwetkę, sportowe silniki i liczne systemy wspomagające. Jest wszechstronny, przestronny i gotowy na każdą podróż.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Golfa Varianta. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Reflektory.

Z reflektorami ksenonowymi Golf Variant jeszcze bardziej przyciąga spojrzenia.

Nie trać celu z oczu. Dzięki nowoczesnej technologii reflektorów oraz wielu dodatkowym funkcjom Golf Variant zapewni Ci doskonałą jakość widzenia.

Wnętrze

Dobry nastrój, dobra podróż. Oświetlenie Ambiente w Golfie Variancie.

Niech stanie się światło. Ale tylko takie, jakiego sobie życzysz. Wprowadź do Golfa Varianta przyjemny nastrój i spraw, by wnętrze samochodu stało się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Przód nadwozia.

Golf Variant – wcielenie dynamiki.

Golf Variant prezentuje się stylowo i dynamicznie. Wystarczy jedno spojrzenie na przód nadwozia, by docenić wysokiej klasy stylistykę modelu.

Relingi dachowe.

Estetyczne i wytrzymałe.

Czy to nie wspaniałe, gdy coś jest praktyczne, a do tego ładne? Relingi na dachu wyglądają sportowo i rozszerzają możliwości transportowe Golfa Varianta.

Obręcze kół.

Obręcze kół dla Golfa Varianta. Jest w czym wybierać.

W ofercie znajdziesz obręcze kół ze stopu metali lekkich, podkreślające sportową naturę modelu. Sam zadecyduj, które najlepiej pasują do Twojego Golfa Varianta.

Tapicerka skórzana.

Postaw na ponadczasową elegancję.

Stwórz swoją osobistą strefę komfortu: opcjonalna, przyjemna w dotyku tapicerka skórzana Vienna stworzy we wnętrzu wyjątkowy nastrój.

Funkcja obsługi głosowej.

Powiedz swojemu Golfowi Variantowi, dokąd chcesz jechać.

Opcjonalna funkcja obsługi głosowej w Golfie Variancie umożliwia wygodne sterowanie samochodem. Wystarczy, że powiesz, czego sobie życzysz.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Golf Variant daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

DYNAUDIO Excite

Perfekcyjne brzmienie.

Czy to możliwe, aby muzyka w samochodzie brzmiała lepiej, niż ze sprzętu HiFi w domu? Teraz tak. Dostępny na życzenie system nagłaśniający DYNAUDIO Excite jest dostrojony do akustyki wnętrza samochodu i gwarantuje brzmienie w jakości, która Cię zaskoczy. Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do dźwięku high-end.

Car-Net Guide & Inform.

Nigdy więcej nie stracisz zasięgu.

W samochodzie Internet jest niezastąpiony. Dzięki niemu Twoja podróż upływa płynnie i przyjemnie. Pozwala Ci sprawdzać aktualne informacje o ruchu drogowym i odpowiednio zaplanować trasę lub ją zmodyfikować. A to dopiero początek, bo opcjonalne usługi online Car-Net Guide & Inform oferują o wiele więcej możliwości.

Radio i nawigacja.

Dobrze, kiedy można samemu wybrać towarzyszy podróży.

W Twoim Volkswagenie to Ty decydujesz, czego będziesz słuchał. Masz do wyboru trzy systemy radiowe, z dopasowanymi głośnikami, łatwą obsługą i wieloma opcjami podłączenia sprzętu. Możesz wybrać także jeden z dwóch systemów nawigacji, które spełniają wysokie wymagania stawiane multimediom. Teraz to Ty decydujesz, w jakim towarzystwie będziesz podróżował.

Telefon.

Z rękoma na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Jeżeli chcesz, możesz rozmawiać przez telefon także podczas jazdy. Dzięki opcjonalnym złączom telefonicznym Comfort i Business nie musisz w tym celu zdejmować rąk z kierownicy.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Golfie Variancie zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

Asystent parkowania Park Assist.

Samochód, który parkuje się sam.

Opcjonalny asystent parkowania Park Assist zachwyci Cię, nawet jeżeli należysz do tej niewielkiej grupy kierowców, którzy potrafią wjechać w najciaśniejsze miejsca parkingowe. System nie tylko znajduje odpowiednią lukę do zaparkowania, lecz także ustawi w niej Twojego Volkswagena.

Aktywny tempomat ACC i system obserwacji otoczenia Front Assist.

Duże natężenie ruchu to żaden problem.

Chciałbyś mieć kogoś, kto za Ciebie będzie obserwował jadące z przodu samochody? Zamów opcjonalny aktywny tempomat ACC i należący do pakietu system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

System automatycznego hamowania po kolizji.

Zderzenie nie powinno pociągać za sobą kolejnych.

Seryjny system automatycznego hamowania po kolizji po pierwszym zderzeniu umożliwia uniknięcie poślizgu i kolejnych kolizji. System możliwie jak najszybciej, w granicach swoich możliwości, zatrzyma Twojego Volkswagena.

Kamera cofania Rear View.

Z kamerą Rear View nie musisz mieć oczu z tyłu głowy.

Opcjonalna, wbudowana w tył nadwozia kamera cofania Rear View pozwala zauważyć przeszkody znajdujące się za samochodem. Obraz z kamery przesyłany jest na ekran systemu Infotainment. Dzięki Rear View parkowanie staje się o wiele łatwiejsze.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Golfa Varianta charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

TDI.

Pełna moc przy małym zużyciu paliwa.

Jeździsz dużo i chętnie, ale chciałbyś zużywać niewiele paliwa? Nasze silniki wysokoprężne TDI są oparte na nowoczesnej technologii Common Rail i zostały zoptymalizowane pod kątem efektywności.

TSI.

Rozważny i dynamiczny.

Silnik benzynowy TSI to doskonałe połączenie mocy i oszczędności. Maksymalny moment obrotowy dostępny jest już przy niskich prędkościach obrotowych silnika.

Komfort

Rozgość się w Golfie. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Fotel sportowy ergoActive.

Jeżeli zdrowie pleców leży Ci na sercu.

Opcjonalna funkcja masażu ogrzewanego fotela sportowego ergoActive zapewnia wyjątkowy poziom komfortu. Kierowca może dopasować fotel do swojej postury, odciążając w ten sposób kręgosłup.

Panoramiczny rozsuwany dach.

Słońce, wiatr i inne przyjemności: poczuj wolność, jaką daje rozsuwany dach.

Dzięki panoramicznemu rozsuwanemu dachowi możesz podziwiać niebo lub cieszyć się świeżym powietrzem i promieniami słońca we wnętrzu Twojego Golfa Varianta.

Ogrzewana przednia szyba.

Niewidzialna ochrona przed mrozem i upałem.

Zaletami dostępnej na życzenie, ogrzewanej przedniej szyby możesz cieszyć się przez cały rok: zimą nie zamarza, a latem chroni przed nagrzewaniem się wnętrza.

Bagażnik.

Bagażnik Golfa Varianta bez problemu pomieści nawet większe przedmioty.

Przestrzeń bagażowa Golfa Varianta jest nie tylko duża, lecz także praktycznie wyposażona.


Zapraszamy do kontaktu.