Codzienność może ekscytować. Golf Sportsvan.

Elegancko-sportowego Golfa Sportsvana charakteryzuje dynamiczna sylwetka oraz niezwykle komfortowe i przestronne wnętrze.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Golfa Sportsvana. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Obręcze kół.

Obręcze kół dla Golfa Sportsvana. Jest w czym wybierać.

Sam zdecyduj, które obręcze kół najlepiej pasują do Twojego Golfa Sportsvana – masywne czy sportowe? Nadaj swojemu samochodowi indywidualny charakter.

Boki nadwozia.

Golf Sportsvan chętnie pokazuje się od najlepszej strony.

Twój Golf Sportsvan ma wiele zalet. Jedną z nich jest sportowa sylwetka vana: wydłużona i opływowa, z dużymi drzwiami i dynamicznymi proporcjami.

iF award 2015.

Dowód Twojego doskonałego gustu.

iF DESIGN AWARD to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu na świecie. Golf Sportsvan otrzymał ją w 2015 roku. Ale dla nas największym wyróżnieniem jest fakt, że Golf Sportsvan spodobał się także Tobie.

Reflektory.

Reflektory ksenonowe. Twój Golf Sportsvan błyszczy na drodze.

Duży zasięg reflektorów ksenonowych zapewnia doskonałą widoczność podczas jazdy.

Przód nadwozia.

Golf Sportsvan – samochód z charakterem.

Swoją wyjątkową charyzmę Golf Sportsvan zawdzięcza stylowemu przodowi karoserii. O wyrazistym wyglądzie modelu decydują: osłona chłodnicy, reflektory oraz zderzak.

Bagażnik.

Bagażnik Golfa Sportsvana spełni wszystkie Twoje wymagania.

Wyjątkowa koncepcja wnętrza Golfa Sportsvana uwzględnia nie tylko komfort pasażerów, lecz także praktyczne potrzeby życia codziennego.

Schowki.

Znajdzie się miejsce na każdy przedmiot.

Dzięki doskonale przemyślanym schowkom w Twoim Golfie Sportvanie na wszystko znajdzie się miejsce.

Tylna kanapa.

Tylne siedzenie jak szwajcarski scyzoryk.

Jej pełna nazwa powinna brzmieć „wielofunkcyjna tylna kanapa”, gdyż daje się w pełni dopasować do Twoich wymagań – zarówno tych związanych z miejscami siedzącymi, jak i z transportem bagażu.

Pięć gwiazdek Euro NCAP.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Pięć gwiazdek uzyskanych w teście zderzeniowym Euro NCAP oznacza, że Golf Sportsvan jest nie tylko jednym z najpopularniejszych, lecz także jednym z najbezpieczniejszych samochodów w swojej klasie.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Golf Soportsvan daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Radio i nawigacja.

Dobrze, kiedy można samemu wybrać towarzyszy podróży.

W Twoim Volkswagenie to Ty decydujesz, czego będziesz słuchał. Masz do wyboru trzy systemy radiowe, z dopasowanymi głośnikami, łatwą obsługą i wieloma opcjami podłączenia sprzętu. Możesz wybrać także jeden z dwóch systemów nawigacji, które spełniają wysokie wymagania stawiane multimediom. Teraz to Ty decydujesz, w jakim towarzystwie będziesz podróżował.

Car-Net Guide & Inform.

Nigdy więcej nie stracisz zasięgu.

Internet znacznie ułatwia życie – szczególnie w podróży. Pozwala Ci na przykład sprawdzać aktualne informacje o ruchu drogowym, by odpowiednio zaplanować trasę lub ją zmodyfikować. Lecz opcjonalne usługi online Car-Net Guide & Inform oferują znacznie więcej możliwości.

Funkcja obsługi głosowej.

System Infotainment, który rozumie, czego od niego żądasz.

Wiele funkcji systemu Infotainment możesz obsługiwać wygodnie i szybko, używając poleceń głosowych. Jeśli masz takie życzenie, głosowo obsłużysz opcjonalne urządzenia Discover Media i Composition Media.

Dynaudio.

Perfekcyjne brzmienie.

Czy to możliwe, aby muzyka w samochodzie brzmiała lepiej, niż ze sprzętu HiFi w domu? Teraz tak. Dostępny na życzenie system nagłaśniający DYNAUDIO Excite jest dostrojony do akustyki wnętrza samochodu i gwarantuje brzmienie w jakości, która Cię zaskoczy. Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do dźwięku high-end.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Golfie Sportsvanie zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

System rozpoznający znaki drogowe.

Nie przeoczysz żadnego znaku drogowego.

Ten dostępny na życzenie system rejestruje znaki drogowe i przypomina kierowcy na przykład o aktualnym ograniczeniu prędkości lub obowiązującym zakazie wyprzedzania.

Asystent parkowania Park Assist.

Samochód, który parkuje się sam.

Opcjonalny asystent parkowania Park Assist zachwyci Cię, nawet jeżeli należysz do tej niewielkiej grupy kierowców, którzy potrafią wjechać w najciaśniejsze miejsca parkingowe. System nie tylko znajduje odpowiednią lukę do zaparkowania, lecz także ustawi w niej Twojego Volkswagena.

Aktywny tempomat ACC i system obserwacji otoczenia Front Assist.

Duże natężenie ruchu to żaden problem.

Chciałbyś mieć kogoś, kto za Ciebie będzie obserwował jadące z przodu samochody? Zamów opcjonalny aktywny tempomat ACC i należący do pakietu system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

Czujnik Blind Spot z asystentem wyjazdu z miejsca parkingowego.

Samochód, który dba o bezpieczną zmianę pasa i wyjazd z miejsca parkingowego.

Opcjonalny czujnik Blind Spot, w granicach swoich możliwości, ostrzega podczas jazdy przed samochodami znajdującymi się w martwym polu widzenia. Asystent wyjazdu z miejsca parkingowego monitoruje natomiast obszar z boku samochodu przy wyjeżdżaniu tyłem z parkingu.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Golfa Sportsvana charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Funkcja wyboru profilu jazdy.

Twój Volkswagen dopasowuje się do Twojego stylu jazdy.

Wolisz jeździć ekonomicznie czy sportowo? A może przywiązujesz wagę do komfortu? Z opcjonalną funkcją wyboru profilu jazdy dopasujesz charakterystykę zachowania się samochodu do Twojego stylu jazdy i warunków panujących na drodze.

Adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC.

Zawieszenie dopasowane do sytuacji.

Adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC w sposób ciągły dopasowuje ustawienie amortyzatorów do aktualnej sytuacji i rodzaju nawierzchni. Kierowca może wybrać sportowe, komfortowe lub normalne dostrojenie amortyzatorów.

Silniki.

Pełna moc przy małym zużyciu paliwa.

Jeździsz dużo i chętnie, ale chciałbyś zużywać niewiele paliwa? Nasze silniki wysokoprężne TDI i benzynowe TSI zostały zoptymalizowane pod kątem efektywności mocy oraz osiągów.

Komfort

Rozgość się w Golfie Sportsvanie. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Tapicerka skórzana.

Postaw na ponadczasową elegancję.

Opcjonalna tapicerka skórzana Vienna wprowadza do wnętrza elegancję i jest przyjemna w dotyku. Już przy wsiadaniu poczujesz charakterystyczny, ekskluzywny zapach skóry.

Podwyższony komfort.

Wygodne wsiadanie i wysiadanie.

Drzwi Golfa Sportsvana otwierają się wyjątkowo szeroko i płynnie, bez automatycznego przeskakiwania do następnej pozycji otwarcia. Dzięki temu wsiadanie i wysiadanie jest jeszcze wygodniejsze.

Ogrzewana przednia szyba.

Dobra widoczność o każdej porze roku.

Jeżeli nie lubisz, gdy przy niskich temperaturach przednia szyba pokrywa się parą lub zamarza, skorzystaj z opcjonalnej funkcji podgrzewania. Sprawdzi się ona nie tylko zimą. Latem pozwoli w pewnym stopniu zminimalizować nagrzewanie się wnętrza, gdyż warstwa termoizolacyjna odbija promieniowanie podczerwone.

Panoramiczny rozsuwany dach.

Widok, który zachwyci wszystkich pasażerów.

Dzięki panoramicznemu rozsuwanemu dachowi możesz podziwiać niebo lub cieszyć się świeżym powietrzem i promieniami słońca we wnętrzu Twojego Golfa Sportsvana.


Zapraszamy do kontaktu.