Golf. Das Auto.

Golf to samochód, który od kilku pokoleń stanowi symbol swojej klasy. Teraz najnowszy Golf VII staje się kamieniem milowym dla kolejnej generacji.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Golfa. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Reflektory ksenonowe.

Z reflektorami ksenonowymi Golf jeszcze bardziej przyciąga spojrzenia.

Zalety widać na pierwszy rzut oka: reflektory ksenonowe charakteryzuje spektrum światła zbliżone do światła dziennego, duży zasięg oraz lepsze oświetlenie zakrętów.

Panoramiczny rozsuwany dach.

Słońce, wiatr i inne przyjemności: poczuj wolność, jaką daje rozsuwany dach.

Dzięki panoramicznemu rozsuwanemu dachowi możesz podziwiać niebo lub cieszyć się świeżym powietrzem i promieniami słońca we wnętrza Twojego Golfa.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Golf daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Car-Net Guide & Inform.

Nigdy więcej nie stracisz zasięgu.

W samochodzie Internet jest niezastąpiony. Dzięki niemu Twoja podróż upływa płynnie i przyjemnie. Pozwala Ci sprawdzać aktualne informacje o ruchu drogowym i odpowiednio zaplanować trasę lub ją zmodyfikować. A to dopiero początek, bo opcjonalne usługi online Car-Net Guide & Inform oferują o wiele więcej możliwości.

Telefon.

Z rękami na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

Jeżeli chcesz, możesz rozmawiać przez telefon także podczas jazdy. Dzięki opcjonalnym złączom telefonicznym Comfort i Business nie musisz w tym celu zdejmować rąk z kierownicy.

Dynaudio.

Perfekcyjne brzmienie.

Czy to możliwe, aby muzyka w samochodzie brzmiała lepiej, niż ze sprzętu HiFi w domu? Teraz tak. Dostępny na życzenie system nagłaśniający DYNAUDIO Excite jest dostrojony do akustyki wnętrza samochodu i gwarantuje brzmienie w jakości, która Cię zaskoczy. Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do dźwięku high-end.

Radio i nawigacja.

Dobrze, kiedy można samemu wybrać towarzyszy podróży.

W Twoim Volkswagenie to Ty decydujesz, czego będziesz słuchał. Masz do wyboru trzy systemy radiowe, z dopasowanymi głośnikami, łatwą obsługą i wieloma opcjami podłączenia sprzętu. Możesz wybrać także jeden z dwóch systemów nawigacji, które spełniają wysokie wymagania stawiane multimediom. Teraz to Ty decydujesz, w jakim towarzystwie będziesz podróżował.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Golfie zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

Aktywny tempomat ACC i system obserwacji otoczenia Front Assist.

Duże natężenie ruchu to żaden problem.

Chciałbyś mieć kogoś, kto za Ciebie będzie obserwował jadące z przodu samochody? Zamów opcjonalny aktywny tempomat ACC i należący do pakietu system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

Asystent parkowania Park Assist.

Samochód, który parkuje się sam.

Opcjonalny asystent parkowania Park Assist zachwyci Cię, nawet jeżeli należysz do tej niewielkiej grupy kierowców, którzy potrafią wjechać w najciaśniejsze miejsca parkingowe. System nie tylko znajduje odpowiednią lukę do zaparkowania, lecz także ustawi w niej Twojego Volkswagena.

Funkcja wyboru profilu jazdy.

Twój Volkswagen dopasowuje się do Twojego stylu jazdy.

Wolisz jeździć ekonomicznie czy sportowo? A może przywiązujesz wagę do komfortu? Z opcjonalną funkcją wyboru profilu jazdy dopasujesz charakterystykę zachowania się samochodu do Twojego stylu jazdy i warunków panujących na drodze.

Czujnik Blind Spot z asystentem wyjazdu z miejsca parkingowego.

Samochód, który dba o bezpieczną zmianę pasa i wyjazd z miejsca parkingowego.

Opcjonalny czujnik Blind Spot, w granicach swoich możliwości, ostrzega podczas jazdy przed samochodami znajdującymi się w martwym polu widzenia. Asystent wyjazdu z miejsca parkingowego monitoruje natomiast obszar z boku samochodu przy wyjeżdżaniu tyłem z parkingu.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Golf charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

TDI.

Pełna moc przy małym zużyciu paliwa.

Jeździsz dużo i chętnie, ale chciałbyś zużywać niewiele paliwa? Nasze silniki wysokoprężne TDI są oparte na nowoczesnej technologii Common Rail i zostały zoptymalizowane pod kątem efektywności.

TSI.

Rozważny i dynamiczny.

Silnik benzynowy TSI to doskonałe połączenie mocy i oszczędności. Maksymalny moment obrotowy dostępny jest już przy niskich prędkościach obrotowych silnika.

System aktywnego zarządzania pracą cylindrów ACT.

Zużywaj tylko tyle paliwa, ile to konieczne.

System aktywnego zarządzania pracą cylindrów ACT przy niewielkim zapotrzebowaniu na moc wyłącza dwa z czterech cylindrów, co nie ma jednak negatywnego wpływu na dynamikę.

4MOTION.

Nie trać przyczepności.

Nie chcesz rezygnować z doskonałej trakcji nawet na mokrym i nierównym podłożu? Sprawdź, jak działa dostępny na życzenie stały napęd na wszystkie koła 4MOTION.

Komfort

Rozgość się w Golfie. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Oświetlenie Ambiente.

Przytulne wnętrze.

Niech stanie się światło. Ale tylko takie, jakiego sobie życzysz. Dzięki dodatkowym elementom oświetlenia wyposażonym w regulację intensywności możesz stworzyć we wnętrzu wyjątkową atmosferę.

Fotel sportowy ergoActive.

Jeżeli zdrowie pleców leży Ci na sercu.

Opcjonalna funkcja masażu ogrzewanego fotela sportowego ergoActive zapewnia wyjątkowy poziom komfortu. Kierowca może dopasować fotel do swojej postury, odciążając w ten sposób kręgosłup.

Tapicerka skórzana.

Postaw na ponadczasową elegancję.

Opcjonalna tapicerka skórzana Vienna wprowadza do wnętrza elegancję i jest przyjemna w dotyku. Już przy wsiadaniu poczujesz charakterystyczny, ekskluzywny zapach skóry.

Klimatyzacja Climatronic.

Zadbaj o odpowiedni klimat podróży.

Jeżeli w samochodzie podróżuje kilka osób, ustawienie właściwej temperatury może stanowić wyzwanie. Z opcjonalną, 2-strefową klimatyzacją Climatronic dyskusje typu „za ciepło, za zimno” należą już do przeszłości. Klimatyzacja należy do wyposażenia seryjnego od wersji Highline.

Bagażnik.

Teraz także bagaż podróżuje wygodnie i bezpiecznie.

W samochodzie musi być wystarczająco dużo przestrzeni nie tylko dla pasażerów, lecz także dla bagażu. Dlatego Volkswagen oferuje doskonałe rozwiązania do transportu mniejszych i większych przedmiotów.


Zapraszamy do kontaktu.