Skontaktuj się z nami
Znane miejsce, nowy dealer, wyjątkowe standardy obsługi – sprawdź nową jakość naszego salonu!

Autoryzowany Dealer Volkswagen CityMotors

80-373 Gdańsk
ul. Jagiellońska 12A

tel: (58) 511 90 00
fax: (58) 511 90 34

salon@citymotors.pl
serwis@citymotors.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY
SAMOCHODÓW OSOBOWYCH VOLKSWAGEN

tel: (58) 511 90 39

Godziny otwarcia

pon-pt 9.00-19.00
sob. 9.00-15.00


DZIAŁ SPRZEDAŻY
SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH I UŻYTKOWYCH VOLKSWAGEN

tel: (58) 511 90 45
tel: (58) 511 90 23

Godziny otwarcia

pon-pt 9.00-19.00
sob. 9.00-15.00


DZIAŁ SPRZEDAŻY
FLOTOWEJ VOLKSWAGEN

tel: (58) 511 90 20

Godziny otwarcia

pon-pt 9.00-19.00
sob. 9.00-15.00


DZIAŁ SPRZEDAŻY
SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

tel: (58) 511 90 00

Godziny otwarcia

pon-pt 9.00-19.00
sob. 9.00-15.00


SERWIS
SAMOCHODÓW VOLKSWAGEN

tel: (58) 511 90 47

Godziny otwarcia

pon-pt 8.00-18.00
sob. 9.00-15.00


DZIAŁ BLACHARSKO
LAKIERNICZY

tel: (58) 511 90 00

Godziny otwarcia

pon-pt 8.00-18.00
sob. 9.00-14.00

Dyrektor Sprzedaży samochodów Volkswagen

Piotr Sznejder
email: sznejder_p@citymotors.pl

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Dariusz Nowacki
email: nowacki_d@citymotors.pl

Dział sprzedaży samochodów osobowych VW

Dział Handlowy Sprzedawca Samochodów Osobowych

Piotr Ochenkowski
tel: 602500562
e-mail: ochenkowski_p@citymotors.pl

Dział Handlowy Sprzedawca Samochodów Osobowych

Andrzej Gajewski
tel: 58 511 90 25; 48 795 472 393
e-mail: gajewski_a@citymotors.pl

Dział Handlowy Sprzedawca Samochodów Osobowych

Daria Kramarczyk
tel: 604830034
e-mail: kramarczyk_d@citymotors.pl

Dział Handlowy Sprzedawca Samochodów Osobowych

Sylwia Snieżyńska
tel: 58 511 90 21; 48 606 677 146
e-mail: sniezynska_s@citymotors.pl

Dział Handlowy Sprzedawca Samochodów Osobowych

Krzysztof Kujawiński
tel: 58 511 90 31
e-mail: kujawinski_k@citymotors.pl

Recepcja

Michalina Szykut
tel: 58 511 90 00

Recepcja

Paulina Stajura
tel: 58 511 90 00

Ubezpieczenia

Katarzyna Zaniewska
tel: +48 668 807 443
e-mail: zaniewska_k@citymotors.pl

Dział sprzedaży samochodów dostawczych i użytkowych Volkswagen

Sprzedawca Samochodów Użytkowych

Patryk Machnowski
tel: 58 511 90 45
e-mail: machnowski_p@citymotors.pl

Dział sprzedaży flotowej

Dział Handlowy Sprzedaż Flotowa

Ryszard Kowalewski
tel: 58 511 90 20; 48 795 472 397
e-mail: kowalewski_r@citymotors.pl

Dział Handlowy Sprzedaż Flotowa

Natalia Szczegłow
tel: +48 (58) 511 90 09; kom : +48 600 920 711
e-mail: szczeglow_n@citymotrs.pl

Serwis samochodów VW

Asystent Serwisu

Małgorzata Kłopotek-Główczewska
tel: 58 511 90 47; 48 696 095 549
e-mail: glowczewska_m@citymotors.pl

Specjalista ds. gwarancji i akcji fabrycznych

Waldemar Kleinschmidt
tel: 58 511 90 05
e-mail: kleinschmidt_w@citymotors.pl

Doradca Serwisowy

Robert Lisius
tel: 58 511 90 30; 48 664 770 412
e-mail: lisius_r@citymotors.pl

Doradca Serwisowy

Michał Wika- Czarnowski
tel: 58 511 90 32; 48 668 808 825
e-mail: wika_m@citymotors.pl

Dział części zamiennych

Kierownik Działu Części Zamiennych i Akcesoriów

Tomasz Pochmara
tel: 58 511 90 37; 48 668 138 738
e-mail: pochmara_t@citymotors.pl

Sprzedawca Działu Części Zamiennych i Akcesoriów

Marcin Czechowski
tel: 58 511 90 35; 48 696 118 119
e-mail: czechowski_m@citymotors.pl

Das Welt Auto

Dział Samochodów Używanych

Łukasz Zapart
tel: 668 808 670
e-mail: zapart_l@citymotors.pl

Dział Samochodów Używanych

Patryk Trzebiatowski
tel: 58 511 90 38; 48 668 808 920
e-mail: trzebiatowski_p@citymotors.pl


Zapraszamy do kontaktu.